joomla template

Меню користувача

П'ятниця, 26 жовтня 2018, 14:07

В області підсумували результати перевірки сфери цивільного захисту

61 

Комісія ДСНС з контрольної перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення області завершила роботу.

Результати інспектування обговорили в ході підсумкового засідання, яке відбулось під головуванням заступника голови обласної адміністрації Костянтина Омаргалієва. В роботі засідання взяли участь заступник голови Смілянської райдержадміністрації Сергій Глізнецов та начальник відділу з питань цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Юрій Бердник. 

010 

56  

За підсумками роботи, комісія ДСНС відзначила належну підготовку усіх екстрених служб, їхню злагодженість та організацію роботи щодо ліквідації ймовірних надзвичайних ситуацій. Під час аналізу проведеної роботи також були надані рекомендації щодо вдосконалення та ефективності практичних дій служб.

Загальна оцінка стану виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту у Черкаській області була оцінена як така, що «відповідає вимогам».

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Змінено Вівторок, 30 жовтня 2018, 09:52

Додати коментар

Захисний код
Оновити