joomla template

Меню користувача

П'ятниця, 26 жовтня 2018, 14:00

На сесії районної ради Вибране

  bbfb4faa18ee2951b02b656fb34be1d7_L

26 жовтня 2018 року проведено пленарне засідання сорок третьої сесії Смілянської районної ради сьомого скликання. Вів засідання голова районної ради Володимир Грошев. В роботі пленарного засідання взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Пєчніков, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

До порядку денного внесено 36 питань, з усіх прийнято рішення.

Одностайно затверджено звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року. Внесено зміни до бюджету, зокрема такі, що створюють умови для функціонування первинної і вторинної медицини в районі, у тому числі за підтримки сільських бюджетів; виділено кошти за програмою «Турбота» сім’ї загиблого учасника АТО тощо.

Прийнято рішення з організації роботи: комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»; груп подовженого дня у загальноосвітніх школах району; підтримки сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів; управління об’єктами районної комунальної власності.

Затверджено низку техдокументацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок та знято з контролю раніше прийняті рішення районної ради, термін дії яких закінчився.

У присутності народного депутата України Сергія Рудика, який саме зайшов до сесійної зали, одноголосно прийнято звернення депутатів  Смілянської районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України щодо приведення цін на газ для потреб населення до економічно та соціально обґрунтованих.

Користуючись нагодою спілкування з широким колом представницьких органів, Сергій Рудик поінформував про хід ремонту дороги Сміла-Кам’янка, що пролягає селами Велика Яблунівка та Березняки, та й загалом про стан фінансування дорожніх ремонтів на місцевому і державному рівнях.

Так народний дептат наголосив на існуюючій диспропорції у фінансуванні  державних доріг та інформував про те, що докладатиме максимум зусиль для пропорційного розподілу коштів між областями.

Депутати мали змогу задати питання Сергію Ярославовичу. Питання стосувались врегулювання ситуації із виробництвом «зеленої» електроенергії структурним підрозділом ТОВ «Смілаенергопромтранс» Смілянською ТЕЦ  ПАТ "НПП «СЕМЗ», яка спалює у великих обсягах товарні дрова замість відходів, що шкодить забезпеченню жителів та установ району твердим паливом. Знову піднімалось питання роботи «Черкасиобленерго». Жителі с.Плескачівка звернулись про ремонт ділянки місцевого дороги.

Сергій Рудик запевнив у тому, що як допомагав, так і надалі буде допомагати керівництву та жителям району, лише просив більш конкретизованого діалогу, а також рекомендував вже починати визначати пріоритетні ділянки доріг для фінансування ремонтів, розробляти проектні документації.

Додати коментар

Захисний код
Оновити