joomla template

Меню користувача

Середа, 28 лютого 2018, 10:25

Районний центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді інформує

Складна економічна ситуація в Україні, високий рівень безробіття, недосконалість законодавства та правова необізнаність громадян є основними умовами, що сприяють торгівлі людьми. Прагнучи кращої долі, люди їдуть за кордон шукати добру роботу. Спритні ділки щороку використовують сотні таких шукачів. Задля профілактики та більшої обізнаності нашої громадськості спеціалісти Смілянського РЦСССДМ з 20.02.18 по 27.02.18 запланували ряд виїздів по школам району, де будуть проведені відеолекторії та бесіди на тему: «Протидія торгівлі людьми». 

12-1

На сьогодні проблема боротьби з торгівлею людьми (особливо жінками) стала надзвичайно актуальною для нашої держави. Україна, як і більшість країн Центрально-Східної Європи, вже має досить тривалий сумний досвід втрати значної кількості жінок і дівчат, вивезених з її території за кордон, де вони стають жертвами різноманітних методів та форм експлуатації, найпоширенішою з яких є примушення до заняття проституцією. Для тих, хто мріє отримати гарну роботу за кордоном, слід звернути увагу на наступну інформацію: торгівці людьми діють через агенції з працевлаштування, фірми шоу-бізнесу та служби знайомств. Також вони розміщують не правдиві оголошення в газетах та на стендах, звертаються з пропозиціями просто на вулиці, допомагають матеріально, щоб затягнути людину в боргову кабалу. Часто торгівцями живим товаром виявляються добрі знайомі чи друзі, причому значний відсоток серед них – жінки. Пам’ятайте, що жертвами стають як жінки, так і чоловіки, а також неповнолітні діти. Наша країна плідно працює для запобігання торгівлею людьми, але ми самі повинні бути уважними і обережними.

Спеціалісти Смілянського РЦСССДМ продовжують проводити профілактичні бесіди та відеолекторії «Протидія торгівлі людьми» по школам Смілянського району. На цьому тижні були охоплені школи с. Балаклея. Торгівля людьми вважається особливо тяжким злочином в Україні та багатьох інших країнах. Будьте обережні і робіть правильний вибір! 

13-1

14-1 

За інформацією Смілянського РЦСССДМ

Змінено П'ятниця, 19 жовтня 2018, 10:37

Додати коментар

Захисний код
Оновити