joomla template

Меню користувача

Четвер, 18 жовтня 2018, 11:41

Реалізація державної політики з підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування Вибране

18 жовтня відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації кадрів, затвердженого обласною державною адміністрацією, обласною радою та погодженого Національним агентством України з питань державної служби Черкаським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів проведено  виїзний тематичний короткостроковий  семінар «Взаємодія органів виконавчої влади й органів місцевого самоврядування у вирішенні регіональних проблем».

Учасників семінару привітав заступник голови райдержадміністрації Сергій Глізнецов та заступник голови районної ради Василь Латенко.

1  

Програма виїзного семінару є практико-орієнтована і спрямована на вироблення професійних компетентностей та удосконалення рівня практичних знань, умінь, навичок, необхідних для забезпечення ефективного управління на місцях. Зі слухачами семінару працювала потужна команда управлінців-практиків та провідних викладачів-науковців вищих навчальних закладів. Навчання проходило у форматі тематичних зустрічей з елементами практичних занять, конструктивного діалогу, обміну досвідом та індивідуального консультування з фахових питань.

На виконання заходів з реалізації в області антикорупційної політики в рамках семінару відбулось обговорення правового забезпечення діяльності органів виконавчої влади, основних положень антикорупційного законодавства, шляхів запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності державних службовців, контролю за виконанням законів у сфері запобігання і протидії корупції, організації превентивних антикорупційних механізмів. 

семінар1

Галузева складова програми семінару формувалась для різних цільових груп, реалізовували її керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, облради, територіальних органів виконавчої влади.

Бухгалтери сільських рад обговорили актуальні питання бухгалтерського обліку та соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, витрати, що зумовлені народженням та похованням.

Землевпорядники мали змогу поспілкуватися із начальником організаційного відділу Управління організаційної та господарської діяльності Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Людмилою Пазинич та заступником начальника управління містобудування і архітектури Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації Віктором Болотовим з питань виділення земельних ділянок учасникам АТО, повноважень органів місцевого самоврядування у сфері забудови та благоустрою населених пунктів.

Для секретарів сільських рад відбулась лекція з питань практики прийняття регуляторних актів органами місцевого самоврядування, тощо.

Участь у навчанні взяли понад 130 посадовців Смілянського району, які отримали нові професійні знання й навички, що стануть реальним підґрунтям для формування ефективної виконавчої влади на засадах самодостатності територій та розширення повноважень місцевих самоврядних органів.

Додати коментар

Захисний код
Оновити