joomla template

Меню користувача

Четвер, 18 жовтня 2018, 07:21

Талановита поетеса презентувала односельцям свою чергову збірку віршів

17 жовтня 2018 року відбулося чергове засідання клубу за інтересами «Берегиня», що діє при Костянтинівській сільській бібліотеці. На початку засідання голова ради ветеранів Галина Попова привітала жовтневих іменинників.  

Талановита наша односельчанка Тетяна Шугар-Благодарна презентувала нову збірку віршів «Чебрецева елегія». В нинішньому поетичному багатоголоссі непросто знайти свою неповторність. Віршовані рядки  поетеси  проникливі і точні, наповнені особливою енергетикою слова, відрізняються чистотою і благородством складу. Присутні з задоволенням слухали поезії, в яких виливається тонке сприйняття світу авторки, небайдужість до всього, що оточує та хвилює людину. 

к4

З мистецької години «Я козачка твоя, Україно» члени клубу дізналися про видатну українську співачку Раїсу Кириченко, життєва доля якої була тісно пов’язана з українською землею і українською піснею, яким вона залишилася вірною до останнього подиху. В жовтні 2018 року українській Берегині виповнилося б 75 років.

Павло Клименко у своєму виступі торкнувся актуальної теми – утворення української православної помісної церкви. Від Анатолія Поліщука присутні дізналися про нелегку долю Михайла Сікорського – українського історика-краєзнавця, засновника музею просто неба у місті Переяслав-Хмельницький. Олександр Панасенко розповів про «українську Венецію» містечко Вилкове та озеро Синевир. 

к2 

к3 

Учасниці ансамблю «Райдуга» під керівництвом Надії Березняк зігріли душу присутнім піснями у своєму виконанні. 

к 

За інформацією сектору культури райдержадміністрації 

Змінено Четвер, 18 жовтня 2018, 07:45

Додати коментар

Захисний код
Оновити