joomla template

Меню користувача

П'ятниця, 05 жовтня 2018, 13:43

Освітян району привітали з професійним святом Вибране

У прекрасну жовтневу пору року, коли шелестить падолистом осінь і снує в лузі мереживо бабиного літа, а червоні жоржини пломеніють над землею, приходить професійне свято – День працівників освіти. Це свято яскравих квітів, щирих привітань та душевних слів вдячності за безцінний скарб усього людства – знання. Відзначення Дня вчителя вже давно стало знаком всенародної шани та вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців. Це свято вшановує інтелект, професіоналізм, людяність, щирість душі та безмежну любов до дитини, яку Ви ведете від дитинства до зрілості, скрізь закономірні або неочікувані життєві труднощі. Навіть випускаючи своїх учнів у велике життя, ви назавжди залишаєтесь з ними, і ваша наука, ваш досвід, ваша любов підтримують цілком дорослих вже людей протягом усього життя. 

8

З цієї нагоди 5 жовтня в міському будинку культури відбувся урочистий захід, який зібрав працівників освітянської галузі з усієї Смілянщини. Привітати освітян з професійним святом завітали народний депутат України Сергій Рудик, перший заступник голови районної державної адміністрації Олексій Пєчніков, заступник голови районної державної адміністрації Сергій Глізнецов, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Василь Мельник.  

За традицією, у цей святковий день кращих педагогів та колективи шкіл району за сумлінну працю, активну участь у розвитку національної освіти, впровадження сучасних методів навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівника освіти відзначено Грамотами Верховної Ради України, Почесними грамотами районної державної адміністрації. 

5

6 

IMG_20181005_104121 

Піднесеного настрою вчителям додав святковий концерт академічного симфонічного оркестру Черкаської обласної філармонії.

Дорогі працівники освітянської ниви!

Вкотре вітаємо вас з професійним святом. Прийміть щиру вдячність за сумлінну і таку необхідну для нас працю, за ваш ентузіазм і натхнення в роботі. Ми віримо у ваш талант, творчий неспокій і зі свого боку зробимо все можливе, щоб поліпшувались умови праці педагогів і навчання учнів, бо збудувати сильну державу можна лише за умови виховання високоосвічених і свідомих громадян.

Бажаємо вам міцного здоров'я, щастя, оптимізму. Нехай у ваших оселях панує добро і достаток, у душах – тепло і щедрість, творчість і наснага. Миру і злагоди усім вашим родинам.

Миттєвості свята.. 

2

4-1 

1  

3 

Змінено П'ятниця, 05 жовтня 2018, 14:51

Додати коментар

Захисний код
Оновити