joomla template

Меню користувача

Вівторок, 04 вересня 2018, 09:09

Свято Першого дзвоника у Балаклеї Вибране

Гучним передзвоном лунав перший дзвінок у Балаклеївській загальноосвітній школі I-III ступенів № 1 імені Є. Гуглі. Вже традиційно його малиновий передзвін покликав у світ знань і нових відкриттів усю шкільну родину, яка ще вчора безтурботно насолоджувалася літнім відпочинком. Цей день знань завжди вирізняється яскравістю вражень і нових переживань, надій і сподівань, це свято яке об’єднує всі покоління. Утім, найбільш хвилююче це свято сприйняли першокласники. Для них – це новий етап у житті, початок нового шляху у країну знань тривалістю в одинадцять років. 

2

На урочисту лінійку привітати учнів з Днем знань та підтримати їх завітали перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Пєчніков, голова районної ради Володимир Грошев, помічник народного депутата України Сергія Рудика Лідія Зайва, начальник відділу освіти Василь Мельник. Також побажали всім присутнім благополуччя, творчих успіхів, миру та злагоди, досягнення  високих результатів у навчанні та вручили подарунки. 

1

Нехай ця шкільна осінь стане початком нових освітніх відкриттів, яскравих вражень і подій. Усім – наші щирі вітання з Днем знань та побажання міцного здоров’я, миру, благополуччя і добра!


Додати коментар

Захисний код
Оновити