joomla template

Меню користувача

Четвер, 09 серпня 2018, 15:41

Канікули: оздоровлення та змістовний відпочинок

В районі з 20 травня проводиться щорічна операція «Літо-2018». Основним завданням операції є проведення протягом літа суворого контролю за дітьми, які перебувають в складних життєвих обставинах, охоплення оздоровленням якомога більше дітей з категорійних сімей, зокрема тих, які перебувають в складних життєвих обставинах. 

1

У релігійному таборі християнської місії «Милосердя і здоров’я», що в селі Миколаївка, другий рік поспіль відпочивають діти району, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Щойно табір прийняв перших відпочивальників: 140 дітей, з них 125 дітей прибули з території Донбасу, решта 15 дітей – з району. Табір розміщується у капітально відремонтованому за кошти християнської місії приміщенні колишньої школи. 

2

Заступник голови райдержадміністрації Сергій Глізнецов та начальник служби у справах дітей Зоя Баранюк завітали до табору в той час, коли діти вдень відпочивали. Сучасні меблі та інший інвентар пристосовані для змістовного відпочинку дітей. Кімнати для відпочинку облаштовані  двохярусними ліжками, шафами для одягу. На дітей чекають незабутні враження, сонце і чудова природа, комфортні умови перебування, нові друзі, безліч розваг та корисних справ.

За інформацією служби у справах дітей

райдержадміністрації

Додати коментар

Захисний код
Оновити