joomla template

Меню користувача

Четвер, 12 липня 2018, 19:02

Покращення соціальної інфраструктури Вибране

12 липня завершено ремонт поліклінічного відділення центральної районної лікарні ім.Софії Бобринської.

Підняти  якість надання послуг районним медичним закладом до сучасного, а у перспективі  європейського рівня, - одна з найзначущіших стратегічних цілей районної ради та виконавчої гілки влади. Районний депутатський корпус сьомого скликання протягом терміну повноважень ставить ці завдання у пріоритет.

Саме важливість завдання зібрало на інспекцію закінчення ремонту керівників усіх рівнів влади, адже такі масштабні роботи не можна було виконати без консолідації фінансування з різнорівневих бюджетів – від районного до Державного фонду регіонального розвитку. До закладу прибули народний депутат України Сергій Рудик та його помічник Лідія Зайва, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Березань,  перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Пєчніков, голова районної ради Володимир Грошев, заступник голови райдержадміністрації Сергій Глізнєцов та керівник апарату райдержадміністрації Лариса Задорожня.

фото1 

Керівники відвідали поліклінічне  і реанімаційне відділення лікарні.

Сергій Рудик, яким докладено вагомих зусиль для фінансування ремонтних робіт приміщень лікарні із державного бюджету, був позитивно вражений результатами роботи. Порівнявши теперішній та попередній стани приміщеннь, народний депутат класифікував їх як «небо і земля» та запевнив у намірі і надалі підтримувати настільки конструктивні місцеві ініціативи.

Проте усіма було зауважено недостатню обладнаність відділень лікарні сучасними приладами і засобами.

фото2 

Народний депутат Сергій Рудик інформував про вже прийняті Комісією ДФРР його ініціативи про виділення коштів фонду на капітальний ремонт мережі опалення п’ятиповерхової будівлі лікарні (1981,936 тис.грн.) і реконструкцію приймального відділення під приймально-діагностичне (1126,998 тис.грн.) та просив районних депутатів і голову ради й надалі так само ефективно використовувати і контролювати виділені кошти. А щодо обладнання – обіцяв у кінці року своє сприяння на державному рівні у його придбанні.

Змінено Четвер, 12 липня 2018, 19:15

Додати коментар

Захисний код
Оновити