joomla template

Меню користувача

Середа, 11 липня 2018, 15:21

«Козацька фортеця»

Шалені темпи сьогодення змушують кожного з нас постійно змінювати динаміку в роботі. І хоч як би ми не пручались від втоми, вона все ж наздоганяє і змушує призупиняти темп. Кожен дорослий рахує дні до літньої відпустки, а що й говорити про малечу, котра закінчивши навчальний рік потребує не лише канікул, а й цікаву літню пригоду.

Змістовний відпочинок і оздоровлення є головним завданням місцевої влади, яка котрий тиждень поспіль опікується оздоровчою кампанією.

11 липня, заступник голови Смілянської райдержадміністрації Сергій Глізнецов з робочим візитом відвідав один з найколоритніших дитячих таборів України – «Козацька фортеця». Табір виконано в стилі наметового містечка, який розташовано в адміністративно-територіальних межах Плескачівської сільської ради, та має національно-патріотичний нахил, що не аби як актуально для підростаючого покоління. 

20180711_121616

Поспілкувавшись з дітворою та головним хорунжим Юрієм Яцикою, що в 2012 році нагороджений грамотою Архієпископа Рівненського і Острозького на знак Благословення за щиру працю на користь Святої Церкви Христової, впевнився в різноманітності дозвілля малечі. Серед звичних ігор та змагань, тут присутня верхова їзда, мистецтво бою «Гопак», народні ремесла та човнова справа. 

20180711_120631

Не можливо випустити з уваги і меценатську діяльність збоку адміністрації табору, яка щорічно надає понад двох десятків путівок для дітей батьки, яких є учасниками АТО. Так, сектором у справах сім'ї, молоді та спорту  районної державної адміністрації, станом на 1 липня, до вищезазначеного табору направлено вже дев’ять юних мешканок та мешканців району, а до кінця літніх канікул ще одинадцятьох чекають неймовірні козацькі пригоди.

За інформацією сектору у справах сім'ї, молоді та спорту РДА

Додати коментар

Захисний код
Оновити