joomla template

Меню користувача

Середа, 11 липня 2018, 09:55

Комфортні умови праці – запорука якісного надання соціальних послуг

Піклування про здоров’я соціальних працівників, дотримання умов праці та техніки безпеки – ось головні завдання адміністрації територіального центру та профкому.

Особлива увага - соціальним робітникам, які і в сніг, і в дощ, і в спеку поспішають до своїх підопічних, щоб допомогти їм прибрати оселю, приготувати їжу, доставити продукти та медикаменти, допомогти в особистій гігієні. Дуже часто при цьому треба долати чималі відстані, тут і стають в нагоді велосипеди, які були придбані за рахунок субвенції в 2016-2017 роках.

Крім того, для якісного надання послуг підопічним наші соціальні робітники забезпечені спецодягом: жилетами, халатами, гумовими та бавовняними рукавицями, чобітьми, сумками, рушниками, миючими засобами. Цей список засобів поновлюється, доповнюється, адже працівники постійно використовують усе це для роботи. 

11.07.1

11.07 

Зважаючи на таку увагу до себе, на постійну підтримку матеріально-технічними засобами та на методичну допомогу, колектив терцентру намагається працювати добросовісно та якісно. У свою чергу адміністрація і надалі зобов’язується піклуватися про своїх працівників та створювати для них комфортні умови для роботи.

За інформацією Територіального центру соціального обслуговування 

Додати коментар

Захисний код
Оновити