joomla template

Меню користувача

Вівторок, 10 липня 2018, 15:26

Розпочато ремонт доріг Вибране

10 липня розпочато ремонт трьох відрізків доріг комунальної власності у м.Сміла. На початок робіт прибув голова обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко. Зустріч з очільником області відбулась за участі першого заступника голови райдержадміністрації Олексія Пєчнікова, заступника голови райдержадміністрації Сергія Глізнецова, голови районної ради Володимира Грошева, депутата районної ради Василя Мельника та міського голови Олексія Цибка. 

дорога остання 

На зустрічі голова ОДА повідомив, що із коштів Державного дорожнього фонду на область виділено близько 391 млн гривень і вже на 120 млн грн проведено тендерів. Роботи проводяться не лише в Смілі, а й на інших відрізках. Проте Черкащина невчасно освоює кошти дорожнього фонду, при чому відповідальність за комунальні дороги лежить на місцевій владі.

«Ви знаєте про критику, але для мене важлива не статистика, а якість. І закатати гроші в ямковий ремонт ми давно могли, і мали кращу би статистику від провідних областей, – зазначив Юрій Ткаченко. – Але перед нами завдання – зробити ділянки доріг проїзними не на один рік, а на роки».

Керівники райдержадміністрації ознайомили голову ОДА зі станом виготовлення техдокументації та проведення тендендерів на ремонт пріоритетних ділянок доріг місцевого значення у районі. 

дорога 2

дорога три

Юрій Олегович інформував, що виготовлено остаточний проект середнього і поточного ремонту ділянки автодороги в межах сіл Велика Яблунівка та Березняки. Найближчим часом розпочнуться роботи. 

Змінено Вівторок, 10 липня 2018, 19:45

Додати коментар

Захисний код
Оновити