joomla template

Меню користувача

Понеділок, 09 липня 2018, 08:49

Районну лікарню акредитовано по першій категорії Вибране

6 липня у Смілянській центральній районній лікарні імені Софії Бобринської працювала акредитаційна комісія управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації. Працівників управління супроводжували головний лікар Зоя Зирянова, завідувач поліклінічним відділенням Олексій Полубінський, перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Пєчніков,голова районної ради Володимир Грошев. 

ак 

Комісією оцінено кваліфікаційний рівень персоналу, оглянуто відділення лікарні, зокрема поліклінічне, де практично завершено ремонт і устаткування.

к1

Поліклінічне відділення завжди несло велике навантаження, адже його відвідують не лише жителі Смілянського району, а й Кам’янського та Черкаського, міста Сміла. Останнім часом на рік поліклініка приймала понад 8 тисяч пацієнтів з-за меж району, а загалом – до 200 тисяч громадян, що потребували лікарської допомоги. Тому на усіх рівнях влади було прийнято рішення про його капітальний ремонт. 

ак2

В 2017 році впроваджувався проект «Капітального ремонту поліклінічного відділення Смілянської ЦРЛ ім. Софії Бобринської», який реалізовувався на умовах співфінансування за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету. Станом на сьогодні ремонтні роботи на об’єкті майже завершені Окремо акредитаційною комісією було відмічено якісний ремонт поліклінічного відділення, значне покращення стану реанімаційного відділення лікарні, кваліфіковану роботу медичної сестринської служби, професійне ведення документації та потужні зусилля  і колективу лікарні, і самоврядної та виконавчої влади району, і народного депутата України С.Рудика, направлені на розвиток та вдосконалення роботи закладу.

Лікарня отримала першу кваліфікаційну категорію. Проте, хоча багато чого вдалося досягти, заклад потребує більш сучасного і функціонального обладнання практично усіх підрозділів.


Змінено Понеділок, 09 липня 2018, 09:11

Додати коментар

Захисний код
Оновити