joomla template

Меню користувача

Понеділок, 11 червня 2018, 14:53

«Сонечко» завітало в Балаклеївську сільську бібліотеку

28 сонечок-учнів оздоровчого табору денного перебування місцевої школи № 2 завітали на екскурсію до сільської бібліотеки разом з директором пришкільного табору Ольгою Колісник та вихователем  Жанною Занєгіною.

Зустріла дітей завідуюча сільською бібліотекою Лілія Маслюк, яка привітала маленьких гостей з початком літніх канікул та розповіла звідки прийшло до нас слово «канікули» та чому саме літні канікули припадають на літо.

Рисунок4

Бібліотекар Іраїда Бондаренко провела екскурсію бібліотекою та зробила огляд книжкових виставок. Діти знайомилися з новинками книг, які бібліотека отримала в рамках програми «Україномовна книга» та книгами від Благодійного Фонду «Бібліотечна країна» – «Жива сучасна бібліотека».  Під час газетно-журнального рандеву кожен підібрав собі вподобане видання.

Потім завідуюча бібліотекою запропонувала переглянути виставку – експозицію та слайд-презентацію «7 чудес України». Діти дізналися чому обрано сім чудес та чому число «сім» має сакральне значення.

Про те, що не тільки в Україні є цікаві місця, а й у нас, на Смілянщині, діти побачили під час віртуальної екскурсії музеями та музейними кімнатами Смілянщини, присвяченої Року охорони культурної спадщини.

Збагатившись новими знаннями та враженнями, діти вирушили в пришкільний табір.

Додати коментар

Захисний код
Оновити