joomla template

Меню користувача

П'ятниця, 01 червня 2018, 13:35

Свято дитинства

1 червня наша країна відзначає Міжнародний день захисту дітей. Сьогодні десятки країн в усьому світі, у тому числі й Україна, проводять різноманітні заходи з метою посилення уваги громадськості на проблеми дітей і необхідність захисту прав неповнолітніх.

Захоплююче, енергійно та яскраво відзначили Міжнародний День захисту дітей в Малому Старосіллі. Щоб привітати малечу зі святом завітали народний депутат Сергій Рудик, голова районної ради Володимир Грошев, керівник апарату райдержадміністрації Олексій Пєчніков, депутати районної ради Лідія Зайва і Валерій Грозний, Малостаросільський сільський голова Таїсія Вікторжевська. Вони щиро зичили кожній дитині  щастя, радості, міцного здоров’я, гарного майбутнього і здійснення всього задуманого. 

рис1

рис4 

Неподалік сільського будинку культури за сприяння керівників району та народного депутата для розваг малечі було розгорнуто батути, їх частували смаколиками та морозивом, разом з дорослими діти із захватом брали участь у святковому концерті. 

рис3

рис5 

В рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей голова районної ради Володимир Грошев разом із керівником апарату райдержадміністрації Олексієм Пєчніковим привітали дітей дошкільного навчального закладу «Берізка» с.Балаклея зі святом та з їх першим в житті випускним. 

рис6

Талановитість нашого краю неперевершено продемонстрували маленькі солісти та вправні танцюристи. Батьки з гордістю споглядали на своїх чад, а ті в свою чергу, раділи, що виправдали їх сподівання наставників. По завершенні свята дітлахів щедро пригостили солодощами. 

image-0-02-05-303e7dff9ca34f7258c59f98620bc6eda9963ab7b48e9f1ed0aab7085ac13f86-V

Немає більшого щастя, аніж посмішки та сміх щасливих дітей. Щодня ми маємо зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього. І тоді всі діти виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю всієї України.

Змінено Субота, 02 червня 2018, 11:08

Додати коментар

Захисний код
Оновити