joomla template

Меню користувача

Четвер, 17 травня 2018, 15:35

Робоча зустріч

16 травня керівник апарату Смілянської районної державної адміністрації Олексій Пєчніков спільно з головою районної ради Володимиром Грошевим провели робочу зустріч з перевізниками району щодо забезпечення пільгового перевезення громадян на автобусних маршрутах району.

В обговоренні проблеми взяли участь перевізники, що здійснюють діяльність на території району – Петро Даценко та Юрій Кредзинський.

66f461a82eb04828d9f9f9abb89cb004_XL 

Директор ПАТ «Смілянське автопідприємство 17128» Петро Даценко інформував про загрозливий стан із кадровим забезпеченням та професійною підготовкою водіїв. Останнім часом водії виїжджають на роботу за кордон, де отримують кращу заробітну плату. Необхідно звернути увагу на вирішення цього питання.

Також перевізники запропонували до співфінансування пільгового перевезення ширше залучати сільські бюджети.

Олексій Пєчніков звернув увагу присутніх на те, що у цьому році усі можливі кошти по максимуму акумулюються на проведення ремонту автодоріг.

За результатами зустрічі досягнуто домовленості про організацію докладного обговорення питання із залученням голови райдержадміністрації, сільських голів для прийняття рішення із застосування положень постанови КМУ № 186 щодо монетизації пільгового проїзду.


Додати коментар

Захисний код
Оновити