joomla template

Меню користувача

Середа, 16 травня 2018, 14:18

Проведено заходи з нагоди Дня матері

Смілянська районна державна адміністрація разом з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організували та взяли участь у проведенні заходів з нагоди свята Дня матері, яке відзначається 13 травня. 

5

7 


3 

Мати — тільки вона нічого не пожалкує для своєї дитини, це вона в хвилини небезпеки ніколи не згадає про себе, все віддасть для того, щоб захистити свою дитину, зазнає будь-яких труднощів, щоб жилось їй краще. Віддасть всю свою мудрість душі, тепло свого серця, своє здоров’я. Материнська любов не знає страху, сумнівів розрахунків. Вона очищає нас, зігріває, зупиняє перед безоднею. Мати — захист і притулок для дитини, вона її опора і совість. Все, що є в нас найкращого, все від неї, від рідної неньки. Серед учнів загальноосвітніх шкіл сіл Балаклея та Сердюківка були проведені конкурси на кращий малюнок, які вони намалювали для своїх матусь. Переможці та учасники конкурсу за свій малюнок для мами отримали приємні та корисні для розвитку подарунки. 

4 

8 

6

9 

2 

Як зазвичай, кожне свято закінчується частуванням. І таке велике свято не залишилось осторонь. Адже це весняне, та по своєму ніжне та тепле свято яке зближує та проходить не лише в сімейному колі. А школа – це окрема, своєрідна сім`я. 

1

За інформацією районного центру

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Додати коментар

Захисний код
Оновити