joomla template

Меню користувача

Середа, 16 травня 2018, 10:12

Розповіли малечі про цікаві речі

До Костянтинівської сільської бібліотеки 15 травня 2018 року в супроводі завідуючої дитячим садочком Ірини Сікачини та вихователя Анжели Майстренко завітали вихованці дошкільного навчального закладу «Сонечко», що знаходиться в селі Будки.

Бібліотека дітей зустріла різноманіттям цікавих, яскравих книг, газет і журналів. Завідуюча бібліотекою розповіла дітям як скористатися послугами книгозбірні. Діти переглянули постійно діючу виставку вишитих робіт, яка розміщена в бібліотеці. З електронної презентації вихованці дитячого садочка дізналися як до нас приходить книга. Кожна дитина вибрала книгу, яка їй сподобалася і, вмостившись зручненько, з задоволенням їх переглядали. 

культура 16.05

культура 1 

Біля приміщення бібліотеки розташована братська могила воїнів, які загинули в роки ІІ світової війни, захищаючи село Костянтинівку. Діти разом з вихователями і бібліотекарем вшанували пам’ять про загиблих хвильку помовчавши. 

культура2

Хочеться, щоб екскурсія не минула безслідно для вихованців дитячого навчального закладу «Сонечко» і вони разом із батьками завітали до нашої книгозбірні, щоб вибрати цікаву книгу або періодичне видання, отримати естетичне задоволення від перегляду експонатів виставки вишитих робіт і врешті просто поспілкуватися.

За інформацією сектору культури райдержадміністрації 

Додати коментар

Захисний код
Оновити