joomla template

Меню користувача

Четвер, 26 квітня 2018, 14:18

Заходи з вшанування пам’яті ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС Вибране

Щороку квітень нагадує всім нам про катастрофу гуманітарного масштабу – Чорнобильську аварію, яка відбулася 26 квітня 1986 року. 32 роки тому в наше життя увійшло слово з гірким присмаком нечуваної біди – «Чорнобиль». Ця чорна дата означає одну з найтяжчих трагедій в історії українського народу.

26 квітня відбулися заходи з нагоди відзначення 32-й річниці вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, в яких взяли участь керівництво району та міста, ліквідатори чорнобильської аварії, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники установ та організацій, громадськості,  священнослужителі, жителі міста та району. 

888  

Розпочалися заходи траурною ходою до  пам'ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, в ході якої учасники поклали квіти до меморіалу ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

222 

Тут же відбувся мітинг-реквієм, під час якого присутні вкотре згадали Чорнобильську трагедію та її непоправні наслідки для всього людства. До присутніх звернувся заступник голови райдержадміністрації Сергій Глізнецов, який зазначив, що Чорнобиль став жорстоким уроком для нас, а наші співвітчизники продемонстрували безмежний героїзм та самопожертву. Низький уклін вам та вдячність за те, що ціною власного життя і здоров'я ви врятували український народ від некерованого смертоносного атома.Нехай цей день стане приводом згадати тих, хто у мирний час поклав життя, захищаючи людство від нищівної радіації, і висловити глибоку шану живим ліквідаторам та їх родинам.  

333

Скорботною хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять тих, хто віддав життя за наше світле майбутнє.

За вагомий особистий внесок у реалізації заходів, пов’язаних з ліквідацією наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції та з нагоди 32-х роковин Чорнобильської катастрофи ліквідатори нагороджені почесними грамотами Смілянської райдержадміністрації. 

555

Змінено Четвер, 26 квітня 2018, 15:04

Додати коментар

Захисний код
Оновити