joomla template

Меню користувача

Вівторок, 24 квітня 2018, 14:37

Представлено нового керівника апарату райдержадміністрації Вибране

Сьогодні, 24 квітня, у малій залі райдержадміністрації перший заступник голови Смілянської райдержадміністрації Роман Співак представив керівника апарату райдержадміністрації. Згідно розпорядження райдержадміністрації від 23.04.2018 року № 19-к на посаду керівника апарату призначено Пєчнікова Олексія Вікторовича.

233

У своєму виступі району  перший заступник голови Смілянської райдержадміністрації Роман Співак привітав новопризначеного керівника апарату, побажав успіхів у роботі, плідної співпраці на благо Смілянщини та її мешканців та запевнив, що він може розраховувати на підтримку та співпрацю. Долучився до привітань Олексія Пєчнікова й голова районної ради Володимир Грошев.

Новопризначений керівник апарату райдержадміністрації подякував за теплі слова вітань, запевнив присутніх, що докладе максимум зусиль для плідної роботи, з метою подальшого зростання добробуту жителів району. Звертаючись до колег, висловив сподівання на дружню, конструктивну співпрацю з усіма структурними підрозділами райдержадміністрації.

Довідково:

Пєчніков Олексій  Вікторович народився 19 серпня 1984 року  у місті Київ, освіта вища,  у 2009 році закінчив Національний транспортний університет за спеціальністю організація перевезень і управління на транспорті (автомобільний), кваліфікація інженер з транспорту, трудова діяльність на державній службі складає понад 8 років.

Змінено Вівторок, 24 квітня 2018, 14:44

Додати коментар

Захисний код
Оновити