joomla template

Меню користувача

Четвер, 19 квітня 2018, 10:37

Відбулося засідання районної комісії з питань проходження альтернативної (невійськової) служби

image-repost 18 квітня 2018 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Сергія Глізнецова відбулося засідання районної комісії з питань проходження альтернативної (невійськової) служби. У роботі комісії взяли участь представники Смілянського об’єднаного міськвійськкомату, Смілянського міськрайонного центру зайнятості, управління соціального захисту населення райдержадміністрації та інших структурних підрозділів райдержадміністрації.

Альтернативна служба є службою, яка запроваджується замість проходження строкової військової  служби і має на меті виконання обов’язку перед суспільством. Право на альтернативну службу мають громадяни України, якщо виконання військового обов’язку суперечить їхнім релігійним переконанням і, вони належать до діючих згідно з законодавством України релігійних організацій, віровчення яких не допускає користування зброєю.

На засіданні розглянуто справу мешканця села Балаклея щодо  проходження альтернативної (невійськової ) служби. За результатами розгляду наявних матеріалів комісією відповідно до Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу» було ухвалене рішення щодо направлення його для проходження  альтернативної служби  на одне з підприємств  міста Сміли.

За інформацією управління соціального

 захисту населення райдержадміністрації 

Додати коментар

Захисний код
Оновити