joomla template

Меню користувача

Вівторок, 13 березня 2018, 16:56

ТЕПЛУ В СМІЛІ БУТИ Вибране

          В святкові березневі дні сміляни вкотре залишилися в холодних домівках. Питання щодо надання мешканцям міста якісних послуг в  опалювальний період наразі не вирішено. 13 березня це питання обговорювалося за участі заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуарда Кругляка., заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Овчаренка. В роботі наради взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Беззубий та його заступник Роман Співак.

20180313_140652

20180313_140953

З 1 лютого надавачем послуг є КП «Смілакомунтеплоенерго». Проте питання залишається неврегулюваним, бо в зазначеного підриємства відсутні номінації (ліміти) природного газу на 2018 рік.  Не вирішено питання погашення заборгованості за спожитий у 2017 році котельнями Сміли природний газ, яке надавало  ТОВ «Сміла Енергоінвест» .

Як зазначив заступника міністра Едуард Кругляк, що відповідальність за ситуацію, яка склалася в місті Сміла несуть підприємства з вироблення та постачання теплової енергії у місті Сміла, виконавчий комітет та депутатський корпус міської ради.


Додати коментар

Захисний код
Оновити