joomla template

Меню користувача

Понеділок, 12 березня 2018, 16:57

Забриніла весна понад світом, ніжні струни торкнулись душі…

IMG_20180308_184645_photo-resizer.ru

Сьогодні надворі ще холодно і сніжно, але прислухайтесь до себе і відчуєте, як бринить у вашому серці маленький дзвіночок, то дзвіночок надії, яка повертається до нас із весною.

Коли на вулицях з’являються перші весняні квіти, ми відзначаємо свято 8 Березня. У цей день людство вшановує жінку: жінку-матір, жінку-кохану, жінку-трудівницю, жінку-берегиню життя на Землі.

В Попівському будинку культури, також висловили шану усім жінкам громади у віршах, піснях та у теплих словах на вітальній годині, приуроченій цьому прекрасному дню весни. До слова був запрошений сільський голова Володимир Вибивайло. Привітали прекрасну стать людства гарною  піснею, жіночий ансамбль Попівського будинку культури «Струни серця», дівочий колектив «Первоцвіт», сімейний дует Людмили та Вікторії Лисенко, прозвучали гуморески у виконанні учасників художньої самодіяльності: Пономаренка Ярослава, Погуляйка Владислава, та Вікторії Лисенко, ними ж була представлена сценка на дану тематику.

На закінчення свята сільський голова вручив квіти  жінкам і дівчатам –учасникам художньої самодіяльності і побажав здоров`я, кохання, а також подякував за активну участь у культурному житті громади.

У кого з нас не бринить щемливо душа, коли вслухаємося в мудру, сердечну пісню, коли чуємо ніжні слова. У такі хвилини хочеться палко любити, вірити, сподіватися, прощати.

За інформацією сектору культури райдержадміністрації 

Додати коментар

Захисний код
Оновити