joomla template

Меню користувача

Субота, 10 березня 2018, 14:40

Тонке мереживо жіночої душі

Відбулося святкове засідання клубу за інтересами «Берегиня», що діє при Костянтинівській сільській бібліотеці. Вітали жіноцтво зі святом 8 березня. Попри страшенну ожеледицю, в читальному залі бібліотеці не було де яблуку впасти. 

1231398

Засідання відкрив сільський голова Олексій Шульга, він привітав жінок і кожна з присутніх отримала і дарунок весняну квітку. 

1231396

Наступною жінок вітала голова ради ветеранів сільської ради Галина Попова. Приєдналися до її вітань члени ветеранської організації Анатолій Поліщук та Олександр Панасенко, які читали вірші жінкам та розповідали смішні бувальщини, а Анатолій Майстренко зачарував жінок піснями у своєму виконанні. Привітав жінок і бувший сільський голова Павло Клименко.

Потім до уваги жінок була представлена насичена літературно-музична програма, яку підготували спільними зусиллями учасниці вокального жіночого ансамблю «Райдуга», під керівництвом Надії Березняк та Валерія Матвійця та завідуючої сільською бібліотекою Ларисою Тищенко. У різноманітному переплетінні звучали вірші на честь жіноцтва, дотепні гуморески та українські пісні як веселі запальні так і мелодійні, і такі, від яких навертаються сльози на очі. Засідання пройшло у теплій дружній, святковій атмосфері.

1231397

І якби там не було холодно за вікном, все ж весна, переступивши через снігові замети, озветься до нас радістю. Розтане сніг, відступлять морози, в серце постукає надія. Надія, що всі зимові негаразди, так як і зима, минуть, відлетять і світ оновиться. 

1231395

За інформацією сектору культури райдержадміністрації 

Додати коментар

Захисний код
Оновити