joomla template

Меню користувача

Середа, 07 березня 2018, 08:25

95-річчя Смілянського району!

Безымянный 

Шановні жителі Смілянського  району!

Щиро вітаю вас з 95-річчям від дня утворення району!

Наша земля багата славними традиціями, незабутніми трудовими  і ратними звершеннями кожного з поколінь, що творили славну історію рідного краю. Історія району розпочинається з 1923 року, але історія землі Смілянської -  одного з мальовничих куточків України – незрівнянно довша.

Як відомо, історія – це не тільки те, що відбувалося протягом певного періоду, а й те, що люди, громада, суспільство визнали за потрібне пам’ятати. Тому відрадно, що за роки становлення і розвитку Смілянського району,  його жителям є чим пишатися, на кого рівнятися, над чим працювати надалі. Адже весь цей час, навчаючись у старшого покоління, намагаючись зберегти та примножити надбане батьками, сміляни трудилися та створювали, запроваджували та досягали.

Прагнення до позитивних змін, до стабільного майбутнього наших дітей і сьогодні об’єднує жителів району – працівників сільського господарства, лікарів, вихователів, вчителів, підприємців, промисловців, усіх, хто спрямовує власний потенціал та досвід, сили та знання на благо нашого краю.

Незалежність і воля не даються легко. Є труднощі, певні незгоди, гіркота важкої праці. Але все це можна пережити. Головне для нас – зберегти надбання минулого: ні з чим незрівнянну святу духовність нашого трудолюбивого народу. Не топтати народних святинь, не поставити на коліна людей великої відданості своїй Батьківщині, примножувачів її краси і слави.

Добра, благополуччя, здоров’я, достатку і щастя всім жителям району!

Нехай обходять стороною вас негаразди і прикрощі, а кожен прожитий день приносить лише радість і задоволення.

Нехай береже вас Бог і шанують люди!


З повагою

Голова Смілянської районної

державної адміністрації                                                           О.Б. Беззубий

Змінено Понеділок, 19 березня 2018, 15:24

Додати коментар

Захисний код
Оновити