joomla template

Меню користувача

Середа, 21 лютого 2018, 12:11

Вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні Вибране

20 лютого жителі Смілянщини вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. 

IMG_20180220_162514

У міському будинку культури відбувся вечір пам’яті  Героїв Небесної Сотні за участю керівництва району та міста, представників місцевого самоврядування, громадськості, трудових колективів підприємств, установ, учнівської молоді та жителів Смілянщини.

До присутніх звернувся заступник голови районної державної адміністрації Сергій Глізнецов, який зазначив, що  минає четверта річниця від трагічних і героїчних подій на Майдані, але сумний початок 2014 року назавжди залишиться у серцях українців нестерпним болем. Так на Майдані з'явилась ще одна сотня – Небесна. Їх об'єднала українська земля та бажання жити у вільній країні. Кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну - життя.  І для нас є святим обов'язком гідно вшанувати Героїв України.

На центральній площі міста в пам'ять про Героїв Небесної Сотні учасники урочистостей  поклали  квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та запалили свічки пам’яті. 

IMG_20180220_163454

Священниками Української Автокефальної церкви було проведено траурний молебінь, згадано поіменно усіх Героїв, а також загиблих під час проведення антитерористичної операції жителів Сміли і Смілянського району.

Насам кінець школярі місцевих шкіл випустили у небо кульки блакитного та жовтого кольорів з  власноруч виготовленими паперовими янголами-охоронцями, які полетіли містом  на згадку про тих, хто віддав життя за мирну Україну. 

IMG_20180220_163544

Небесна Сотня – наша гордість і наш біль, величний подвиг, що назавжди вкарбований в історію України. 

Вічна пам’ять героям! Слава Україні!

IMG_20180220_165303

Додати коментар

Захисний код
Оновити