joomla template

Меню користувача

П'ятниця, 26 січня 2018, 12:49

Увага! Національний конкурс «Благодійна Україна-2017»

images-59381 1 листопада 2017 року було оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна-2017». Це єдиний діючий загальнонаціональний проект з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільному просторі. За його підсумком кращих благодійників, волонтерів і меценатів країни, найефективніші доброчинні ініціативи відзначають унікальною нагородою «Ангелом добра».

Конкурс за роки його проведення став знаковою подією у суспільному житті нашої країни.

Завданнями конкурсу є:

• популяризація благодійництва і його різноманітних форм як прикладу ефективної роботи з громадою і дієвого шляху вирішення нагальних суспільних проблем;

• відзначення кращих благодійників, благодійних проектів та акції, реалізованих в Україні протягом поточного року;

• інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності;

• популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності.

Засновником конкурсує Всеукраїнська благодійна організація «Асоціаціяблагодійників України».

Конкурс проходить щорічно в період із 1 квітня поточного року по 30 березня наступного року.

Церемонія нагородження переможців конкурсу проводиться у м.Києві у березні наступного року.

Претендентами на перемогу у номінації «Народний благодійник» можуть бути фізичні та юридичні особи, які надавали благодійну допомогу протягом поточного року, суспільні інституції, які провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні.

Для участі у конкурсі потрібно подати конкурсну заявку відповідної форми, яку розробляє та затверджує Оргкомітет конкурсу. Форму заявки можна отримати на веб-сайті засновника конкурсу.

У номінації «Народний благодійник» не розглядаються конкурсні заявки, номінантами яких є органи державного управління, місцевого самоврядування та політичні партії, а також фізичні особи, які:

а) є посадовцями (тобто працюють на постійній основі) органів державного управління, місцевого самоврядування та політичних партій;

б) зареєстровані в якості кандидатів у депутати Верховної Ради України, місцевих рад, а також обираються на посаду міських або селищних голів.

4. Визначення переможців у номінації «Народний благодійник» відбувається згідно з таким механізмом:

4.1. Оргкомітет Конкурсу створює у соціальній мережі Facebook спеціальну сторінку «Народний благодійник», вільний доступ до якої може мати кожен зареєстрований користувач мережі.

4.2. Кожен користувач мережі шляхом розміщення свого повідомлення на сторінці «Народного благодійника» може запропонувати свою кандидатуру на звання «Народний благодійник». Обов’язковим є посилання на джерело інформації (офіційний сайт організації, посилання на інтернет-публікацію про номінната та ін.).

4.3. Розміщення інформації про номінантів «Народного благодійника» на відповідній сторінці у мережі Facebook відбувається з моменту офіційного оголошення конкурсу «Благодійна Україна» до 15 лютого, тобто до того дня, коли завершується процес надання заявок для участі у конкурсі.

Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на його офіційному сайті www.blagoukraine.org або в Оргкомітеті конкурсу. Відповідальна особа: менеджер зі зав’язків із громадськістю Асоціації благодійників України Валентина Єфімова, тел. (067) 16-404-11, (063) 48-493-45, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

За інформацією Територіального центру соціального обслуговування

Додати коментар

Захисний код
Оновити