joomla template

Меню користувача

Четвер, 07 грудня 2017, 08:39

Робота над створенням Всеукраїнського кадрового резерву

Смілянський МРЦЗ, працюючи над шляхами реалізації Програми державної служби зайнятості щодо профорієнтації на 2017-2020 роки, проводять роботу з випускниками професійно-технічних та вищих навчальних закладів з метою формування навичок, потрібних на ринку праці.

Одним із напрямків цієї роботи є створення банку даних Всеукраїнського кадрового резерву служби зайнятості шляхом створення відеорезюме випускників навчальних закладів та розміщенням їх у фейсбуці.

Навчальні заклади Смілянщини спільно з Смілянським міськрайонним центром зайнятості активно долучились до сучасних методів технології пошуку роботи та створення банку даних Всеукраїнського кадрового резерву. Так на сьогоднішній день банк Всеукраїнського кадрового резерву поповнився резюме випускників Смілянського коледжу харчових технологій Національного університету харчових технологій, Смілянського промислово-економічного коледжу Черкаського державного технологічного університету, Державного навчального закладу «Смілянський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів». З моменту початку роботи цього проекту спільно створено та розміщено 42 відеорезюме.

Завдяки такій співпраці створюються умови для ефективної реалізації права випускників на працю та підвищення їхньої конкурентоспроможності на ринку праці. 

Foto 2

За інформацією Смілянського міськрайонного центру зайнятості Додати коментар

Захисний код
Оновити