joomla template

Меню користувача

Середа, 06 грудня 2017, 16:58

«Шляхи реалізації рівних можливостей», - під таким девізом пройшло засідання «круглого столу» у Смілянському центрі зайнятості

У  грудні  українське суспільство відзначає Міжнародний день інвалідів. Інвалідність – явище соціальне, уникнути якого не може жодне суспільство і кожна держава відповідно до рівня свого розвитку, пріоритетів та можливостей формує соціальну та економічну політику щодо осіб з фізичними вадами.

Смілянський міськрайонний центр зайнятості  провів  засідання «круглого столу» з соціального захисту людей з інвалідністю у місті та районі. Запрошені керівники міста і району, начальники управлінь праці, начальник управління освіти міськвиконкому, начальник відділу освіти РДА, керівники центрів соціальних служб, керівник терцентру РДА, учасник АТО, керівник громадської організації УТОС.

100_5865_

«Належна увага людям з особливими потребами повинна приділятися щоденно. Соціальні ініціативи Президента спрямовані на посилення соціального захисту та надання конкретної допомоги: соціальні виплати, послуги, надання путівок тощо», - наголосили  у своєму виступі заступник начальника управління праці та соціального захисту населення міськвиконкому, начальник відділу з питань праці та охорони праці  Лісова Наталія Петрівна  та начальник відділу по роботі з ветеранами та інвалідами управління соціального захисту населення РДА Сенчило Тетяна Андріївна.

Адресність, постійне піклування про кожну людину, небайдужість, милосердя – такими словами розпочала свій виступ керівник територіального центру соціального обслуговування Смілянського району Кравченко Галина Олександрівна.

Про роботу з особами з інвалідністю, підходи до роботи,    проведені заходи та інше  розповіли  представники від освіти    Христюк Ольга Володимирівна, головний  спеціаліст управління    освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради та Мельник Василь Миколайович, начальник відділу освіти Смілянської РДА.

Велику роботу з особами з інвалідністю проводять так звані молодіжні організації – Центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Детально на напрямках роботи зупинилися у виступі Усова Наталія Володимирівна, фахівець соціальної роботи Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Смілянського міськвиконкому та Педько Тетяна Петрівна, керівник Смілянського районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Про роботу з особами з інвалідністю, яка проводиться  у Смілянському  міськрайонному  центрі  зайнятості, розповіла  Пастушенко Любов Миколаївна, начальник відділу організації працевлаштування населення.

Своїми думками щодо роботи з учасниками АТО, піклування про їх сім’ї, проблемами , які виникають  і які треба вирішувати , поділився заступник голови Ротмістрівської  ОТГ Волошин Ігор Іванович.

Підводячи підсумки проведеного заходу, директор Смілянського центру зайнятості Сумська Тетяна Андріївна подякувала всім учасникам «круглого столу», побажала  всім наснаги, нових творчих ідей, висловила надію, що той досвід, який мають учасники «круглого столу»,  допоможе  у вирішенні проблем, потрібно лише вірити у себе.

100_5872_

За інформацією Смілянського міськрайонного центру зайнятості

Додати коментар

Захисний код
Оновити