joomla template

Меню користувача

Вівторок, 05 грудня 2017, 14:43

У гості з теплом і подарунками

image-0-02-04-54e2d44b18562ca0d3d007985f5dad52b9220e3738f7fa469825b50e423d4340-V

Кожного року у першу неділю грудня у світі відзначають Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства.

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Смілянського району надає соціальні послуги більш, як 200 особам з інвалідністю, допомагає їм у цей нелегкий час. Це і догляд вдома, надання допомоги взуттям, одягом, продуктами харчування, організація дозвілля, залучення інвалідів до  занять у клубах, Університетах ІІІ віку. Адже головне для таких людей спілкування, відчуття потрібності, позбавлення почуття самотності.

Напередодні 3 грудня директор терцентру Кравченко Г.О. разом із заступником голови райдержадміністрації  Глізнецовим С.В. завітали до Похил Катерини та Гудими Лідії у с. Ротмістрівці, Хоменко Марії у с.Миколаївці, звісно ж, з гостинцями, які були підготовлені за сприяння наших постійних благодійників – Шохи Ю.В., Ткаченка І.М.., Тарана Є.В., Бялківського В.Д.. Допомогло також підприємство «Будки-хліб», яке виділило запашні булки.

Відвідали своїх підопічних – інвалідів цього дня також соціальні робітники сіл Балаклеї, В.Яблунівки, Попівки, Санжарихи, Пастирського, Плескачівки, Будо-Макіївки.

Зі сльозами на очах літні люди дякували за увагу та турботу про них, за те, що відвідали їхні оселі, поспілкувалися, дізналися, як живуть і чим треба допомогти.

За інформацією Територіального центру соціального обслуговування 

Додати коментар

Захисний код
Оновити