joomla template

Меню користувача

Новини

Сучасний сервіс фахівці ПАТ "Черкасиобленерго" запровадили минулого місяця. У кабінеті можна дізнатися інформацію про розмір нарахувань, кількість спожитих кіловат-годин, пільги, тарифи, а також передати покази лічильників. 

1510829515_student-849825_960_720 

Для реєстрації слід вказати електронну пошту, пароль, ім᾽я, по-батькові та прізвище, та номер телефону споживача. Потім - додати рахунок. Для цього потрібно ввести дані одного з рахунків за електроенергію за останні три місяці.

- На даний момент ми отримуємо звернення від споживачів, які стосуються реєстрації: найчастіше абоненти не обирають відповідний РЕМ. Серед частих запитів і питання про можливість керування кількома рахунками. Ця опція доступна у меню "Налаштування", де є функція "додати рахунок". Таким чином, з одного особистого кабінету можна контролювати кілька особових рахунків, наприклад, своїх рідних. Просимо споживачів бути уважними та звертатися до нашої служби у разі потреби, - говорить начальник служби інформаційних технологій підприємства Валерій Вязовик. - Також слід зазначити, що особистий кабінет лише надає інформацію з розрахункових комплексів підприємства. Відповідно, з приводу нарахувань слід звертатися безпосередньо до РЕМу або кол-центру.


У особистому кабінеті споживача вже зареєструвалися 3 тисячі споживачів. Сервіс доступний на сайті підприємства. 

П'ятниця, 17 листопада 2017, 14:03

Робочі будні

16 листопада 2017 року відбулась чергова поїздка заступника голови районної державної адміністрації Сергія Глізнецова на територію населених пунктів Носачів та Мельниківка. В ході поїздки було вивчено стан робіт по капітальному ремонту корпусу № 3 Носачівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради та стан виконання робіт по благоустрою території біля Носачівського фельдшерсько-акушерського пункту. Під час розмови з сільським головою Віктором Кравченко визначені терміни виконання зазначених робіт.

IMG_2388 

Цього ж дня під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Сергія Глізнецова відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації, на розгляд якого винесено питання участі жителя м. Харкова у вихованні малолітньої дитини, яка проживає на території району. Прийнято виважені рішення, спрямовані виключно на захист  прав та законних інтересів дитини.

IMG_2384 

_MmfdEu2sq0 В листопаді 1921 року РНК УРСР прийняла декрет про заснування Української метеорологічної служби. В цьому році гідрометеорологічна служба України відзначає 96 років від дня створення. 2017 рік для вітчизняної Гідрометслужби - це також 246 років від початку проведення перших інструментальних метеорологічних спостережень.

В період становлення самої служби управлінням Південно-Західної залізниці в 1923 році була відкрита метеорологічна станція II розряду Бобринська (нині «Сміла»).

Майже через 20  років метеостанцію перейменовано за назвою залізничної станції у метеостанцію ім. Т. Шевченка, а з 1992 р. вона носить назву «Сміла». Метеостанція двічі змінювала місце свого розташування. З 1997 року і дотепер метеостанція знаходиться в с.Холоднянське.

Крім метеорологічних, агрометеорологічних та радіаційних спостережень головною задачею метеостанції є гідрометзабезпечення та обслуговування споживачів. Зокрема, метеостанція забезпечує гідрометеорологічними, агрометеорологічними даними та даними про радіаційний режим органи влади та доводить до них та до населення прогнози погоди, штормові попередження про складні погодні умови, інформацію про фактичну погоду, за необхідності надаються консультації та довідки. Крім того, метеостанція виконує обслуговування численних організацій Смілянського, Кам’янського, Шполянського, Корсунь-Шевченківського, Городищенського районів. Станцію часто відвідують з екскурсіями учні шкіл, гімназій міста та району і колектив метеостанції радо ділиться з ними своїми знаннями.

Виконання завдань метеостанцією було б неможливим без чіткої, злагодженої роботи працьовитого, кваліфікованого колективу. Штат станції складається із 7 працівників зі стажем роботи від 3 до 47 років. Працівники метеостанції – це люди, які люблять свою роботу і які з ентузіазмом та повною самовіддачею виконують покладені на них завдання. Колектив метеостанції працює з людьми і для людей, тому тут завжди  доброзичливо і уважно ставляться до всіх споживачів. Ні вдень, ні вночі, ні в святкові, ні в вихідні дні «вартові погоди» не припиняють своєї роботи для того, щоб завжди володіти достовірною, актуальною інформацією про погодні умови і надавати її всім зацікавленим особам.

За даними метеостанції Сміла

1498208144_konflkt В Законі України «Про запобігання корупції» питання конфлікту інтересів виділено в окремий розділ «Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів».

Законом передбачено, що особи, на яких поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» зобов’язані:

вживати заходів щодо недопущення виникнення реального, потенційного конфлікту інтересів;

повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів безпосереднього керівника. А у випадку перебування особи на посаді, яка не передбачає у неї безпосереднього керівника, або в колегіальному органі – Національне агентство з питань запобігання корупції чи інший визначений законом орган або колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів відповідно;

не вчиняти дій та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів;

вжити заходів щодо врегулювання реального чи потенційного конфлікту інтересів.

Особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, не можуть прямо чи опосередковано спонукати у будь-який спосіб підлеглих до прийняття рішень, вчинення дій або бездіяльності всупереч Закону на користь своїх приватних інтересів або приватних інтересів третіх осіб.

Безпосередній керівник особи або керівник органу, до повноважень якого належить звільнення/ініціювання звільнення з посади протягом двох робочих днів після отримання повідомлення про наявність у підлеглої йому особи реального чи потенційного конфлікту інтересів приймає рішення щодо врегулювання конфлікту інтересів, про що повідомляє відповідну особу.

Національне агентство у випадку одержання від особи повідомлення про наявність у неї реального, потенційного конфлікту інтересів упродовж семи робочих днів роз’яснює такій особі порядок її дій щодо врегулювання конфлікту інтересів.

Безпосередній керівник або керівник органу, до повноважень якого належить звільнення/ініціювання звільнення з посади, якому стало відомо про конфлікт інтересів підлеглої йому особи, зобов’язаний вжити передбачені цим Законом заходи для запобігання та врегулювання конфлікту інтересів такої особи.

У разі існування в особи сумнівів щодо наявності в неї конфлікту інтересів вона зобов’язана звернутися за роз’ясненнями до територіального органу Національного агентства. У разі якщо особа не отримала підтвердження про відсутність конфлікту інтересів, вона діє відповідно до вимог, передбачених у цьому розділі Закону.

Якщо особа отримала підтвердження про відсутність конфлікту інтересів, вона звільняється від відповідальності, якщо у діях, щодо яких вона зверталася за роз’ясненням пізніше було виявлено конфлікт інтересів.

Закони та інші нормативно-правові акти, що визначають повноваження державних органів, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, порядок надання окремих видів державних послуг та провадження інших видів діяльності, пов’язаних із виконанням функцій держави, місцевого самоврядування, мають передбачати порядок та шляхи врегулювання конфлікту інтересів службових осіб, діяльність яких вони регулюють.

Законом визначено заходи зовнішнього та самостійного врегулювання конфлікту інтересів:

усунення особи від виконання завдання, вчинення дій, прийняття рішення чи участі в його прийнятті в умовах реального чи потенційного конфлікту інтересів;

застосування зовнішнього контролю за виконанням особою відповідного завдання, вчинення нею певних дій чи прийняття рішень;

обмеження доступу особи до певної інформації;

перегляду обсягу службових повноважень особи;

переведення особи на іншу посаду;

звільнення особи.

Особи, на яких поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», у яких наявний реальний чи потенційний конфлікт інтересів, можуть самостійно вжити заходів щодо його врегулювання шляхом позбавлення відповідного приватного інтересу з наданням підтверджуючих документів безпосередньому керівнику або керівнику органу, до повноважень якого належить звільнення/ініціювання звільнення з посади.

Позбавлення приватного інтересу має виключати будь-яку можливість його приховування.


За інформацією Смілянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 753