joomla template

Меню користувача

Новини

DSC08652 

Цього разу в деталях розповім про дорожні ремонти на Черкащині.

  • про відповідальність

Від початку цього року за ініціативи Президента й Уряду запрацював Дорожній фонд. Уперше автошляхова галузь отримала гарантоване державою фінансування.

Нині за дороги державного значення відповідає Служба автомобільних доріг області, місцевого значення – ОДА. За комунальні ж автошляхи, тобто в межах міст і сіл, відповідає, як і раніше, місцева влада.

  • про пріоритети

Із Дорожнього фонду на ремонт і утримання доріг загального користування місцевого значення та комунальних доріг Черкащині передбачено понад 391 млн грн.

Щодо критики, що Черкащина нібито повільно використовує кошти Дорожнього фонду: для мене важлива не статистика, а якість. «Закатати» гроші в ямкові ремонти ми могли й раніше і мали б гарні показники «освоєння», однак сенс? Ямковий ремонт – тимчасовий. І вже за рік (у кращому разі!) стало б питання «ремонту відремонтованого». Тому ми визначили перелік доріг для середнього ремонту, враховуючи нагальність потреб (рух «швидких», шкільних автобусів, звернення громадян тощо) і співфінансування з районів.

Кожен об’єкт – це проект, експертиза, торги. Створення відповідного державного підприємства, щоб усе було законно. Це все – час. І це об’єктивні причини, чому дорожні ремонти не почалися, приміром, навесні. Є також суб’єктивні причини: коли райони зволікали із проектними роботами – відповідні висновки зроблені. Так було, приміром, у Смілі, де ми з натиском насилу витребували проекти.

  • про роботи

На сьогодні ремонтна кампанія набирає обертів. Уже проведено дорожніх тендерів на 170 млн грн, договорів укладено на 106 млн грн, роботи розпочато по 39 об’єктах.

Як я і обіцяв раніше, ми не оминули увагою найскандальніші автошляхи. Ідеться про дорогу через Смілу та Мошни. Зокрема, у Смілі ми відремонтуємо коштом Дорожнього фонду три сумнозвісні вулиці: Уманську, Незалежності та Трипільську. Роботи по перших двох об’єктах уже тривають. З цього тижня стартували також роботи на автодорозі Канів – Чигирин – Кременчук, що в межах Мошен.

Наша ключова вимога до дорожніх ремонтів – якість. За халтуру ми не будемо платити. Якщо робити, то відповідально та з дотриманням усіх стандартів.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

852294


У найбільшу годину з утриманням до кінця доби 20 липня в Черкасах і по області очікуються грози, при грозах шквали 15-20 м/с та град.За інформацією Черкаського обласного гідрометеорологічного центру 

Середа, 18 липня 2018, 15:34

Робоча зустріч

Сьогодні, 18 липня, перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Пєчніков провів робочу зустріч з представниками Березняківської та Великояблунівської громад. В ході зустрічі було обговорено питання ремонту автомобільної дороги місцевого значення О 241311 Сміла – Березняки – ст.Райгород – Кам’янка в межах Смілянського та Кам’янського районів, а також дотримання пільгового перевезення та забезпечення стабільного транспортного сполучення з цими населеними пунктами. 

IMG_20180718_121010

18 липня 2018 року Смілянською райдержадміністрацією проведено засідання районної оперативної групи з координації робіт щодо своєчасної підготовки закладів соціальної сфери та об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

Засідання районної оперативної групи з координації робіт проводив заступник голови державної адміністрації Глізнецов Сергій Володимирович. Розпочинаючи засідання Сергій Глізнецов зазначив, що в умовах різкого зростання цін на газ та електроенергію постає необхідності впровадження закладами бюджетної сфери заходів з енергозбереження, технічного переоснащення обладнання котелень та  утеплення приміщень. 

нарада

«Метою сьогоднішнього засідання є з’ясування реальної ситуації готовності закладів соціально-культурної та комунальної сфери до зими, визначення нагальних проблем, з’ясування їх причин та винайдення дієвих шляхів їх усунення» - наголосив Сергій Володимирович.  

нарада1  

В засіданні  районної оперативної групи з координації робіт взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємства та організації району. 

IMG_20180718_100616   

В ході засідання розглянуто наступні питання:

1. Про стан виконання основних заходів щодо підготовки закладів соціальної сфери та об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 року та роботи з оснащення приладів обліку природного газу бюджетних установ засобами дистанційної передачі даних.

2. Про стан надання житлово-комунальних послуг, теплопостачання, споживання енергоносіїв та розрахунки за надані послуги.

За підсумками засідання дано доручення для відповідного реагування та доведено до виконавців.

Наразі роботи по підготовці і забезпеченні сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Смілянського району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 року продовжуються та будуть завершені до 01.10.2018 року.

За інформацією відділу економіки та

 житлово-комунального господарства

 райдержадміністрації


<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 865