joomla template

Меню користувача

Новини

69Друга декада вересня поточного року на Смілянщині видалася аномально теплою та сухою. Середня декадна температура повітря видалася на 6° вищою від норми та на 3° вищою значення  попередньої декади. Опадів за декаду випало 0 % від кліматичної норми.

Впродовж декади спостерігалися нові температурні рекорди:

По середньодобових температурах повітря:

- 11.09 -  +21,5° в 2017 р., проти +21,3° в 1963 р.;

- 12.09 -  +23,4° в 2017 р., проти +19,2° в 1963 р.;

По максимальних температурах повітря:

12.09 -   +31,9°  в 2017 р., проти +28,7° в 1986 р.;

17.09 -   +32,0°  в 2017 р., проти +29,1° в 1955 р.

За даними метеостанції Сміла

 


20130125002131 Щовівторка в Університеті ІІІ віку, що діє в селі Балаклея, проходять цікаві і змістовні лекції, зустрічі, тренінги. Слухачам поважного віку на V рік навчання запропонували опанувати новий курс «Гармонія в житті, краса та етикет на кожен день».

Тож в ролі лектора  на двох заняттях побувала бібліотекар Балаклеївської сільської бібліотеки Іраїда Бондаренко. Вона підготувала бесіду - знайомство «Етикет та його  трансформація в часі», пізнавальну годину «Етикет античності та Західної Європи».

З розповідей бібліотекаря слухачі познайомилися з поняттям етикету, його виникненням та різновидами. Дізналися про видатних філософів – мислителів давнини та переглянули пересувну виставку «Видатні мислителі про етикет».

 

За інформацією сектору культури райдержадміністрації

IMG_9281  

Питання зниження споживання газу та переходу на альтернативні види палива є дуже актуальним як для України в цілому, так і для Смілянського району окремо.

У 2014 році зазначене питання постало особливо гостро. Конфлікт з основним постачальником газу в Україну – Росією, переорієнтація на реверсний газ з Європи, очікуване збільшення вартості газу, плановане підвищення тарифів змусили і міністрів, і керівників на місцях задуматися над переходом на альтернативні газу види палива: вугілля, мазут, деревина, сміття, солома, біопаливо.

З метою забезпечення виконання програми Уряду та забезпечення економії бюджетних коштів під час опалювального сезону, в п’яти школах Смілянського району досягнуто домовленості щодо впровадження системи опалення за допомогою альтернативних видів палива.

Слід наголосити, що інвестор – ТОВ «Компанія «АДЕП», провів виконання всіх необхідних робіт за власний рахунок, не залучивши ні копійки бюджетних коштів. На цей час виконкомами Березняківської, Макіївської та Ротмистрівської сільських рад затверджено тарифи на постачання теплової енергії в загальноосвітніх школах, директори останніх надали позитивну оцінку роботі інвестора. Разом з тим, виконкомами Балаклеївської та Костянтинівської сільських рад на сьогодні тарифи на теплову енергію в закладах освіти не погоджено.

21 вересня 2017 року в.о голови райдержадміністрації Роман Співак провів нараду щодо стану впровадження інвестиційного проекту про технічне переобладнання газових котелень та встановлення твердопаливних котлів.

В нараді брали участь заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату райдержадміністрації, голова, заступник голови та окремі депутати районної ради, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, сільський голова Констянтинівської сільської ради, заступника директора Департаменту – начальник управління житлово-комунального господарства Черкаської обласної державної адміністрації, представник інвестора – директор фірми «АДЕП», директори окремих шкіл.

Заступник голови райдержадміністрації Сергій Глізнецов, заступник директора Департаменту – начальник управління житлово-комунального господарства Черкаської обласної державної адміністрації Андрій Липкань, завідувач юридичного сектору апарату райдержадміністрації Вікторія Аббасова вкотре наголосили, що за наявності у ТОВ «Компанія «АДЕП» відповідної ліцензії, орган місцевого самоврядування (виконавчий комітет відповідної сільської ради) здійснює встановлення тарифу на виробництво та постачання теплової енергії.

Підсумовуючи сказане, наразі питання забезпечення теплом учнів Балаклеївської та Констянтинівської шкіл, економії бюджетних коштів за рахунок впровадження альтернативного виду опалення залежить від рішень виконкомів відповідних сільських рад.

images Білоцерківський національний аграрний університет запрошує всіх зацікавлених роботодавців щодо взяти участь у Ярмарку вакансій.

Даний захід буде проведений 02 листопада 2017 року за спеціальностями: «Агрономія», «Садово-паркове господарство», «Геодезія та землеустрій», «Ветеринарна медицина», «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза», «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва», «Харчові технології», «Екологія», «Водні біоресурси та аквакультура», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік і оподаткування», «Економіка», «Менеджмент», «Публічне управління та адміністрування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Місце проведення заходу: Білоцерківський національний аграрний університет, пл. Соборна, 8/1. Час проведення: з 10.00 до 17.00.

В разі виявлення бажаючих роботодавців взяти участь у Ярмарку, просимо до 02.10.2017 року звернутися у Смілянський центр зайнятості, який знаходиться за адресою: вул. Соборна, 68 або зателефонувати за номером: 41189.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 735