joomla template

Меню користувача

Четвер, 16 лютого 2012, 16:27

Друге засідання Форуму місцевого розвитку

16 лютого 2012 року відбулося друге засідання координаційної ради Форуму місцевого розвитку Смілянського району.

У засіданні взяли участь голова координаційної ради – керівник апарату райдержадміністрації Віктор Борисович Золотоверхий, співголова ради – заступник голови районної ради Станіслав Григорович Пилипенко, секретар ради – начальник відділу економіки Іван Михайлович Пономаренко та члени ради: начальник фінансового управління райдержадміністрації Олександр Володимирович Лисенко, начальник відділу містобудування і архітектури райдержадміністрації Олександр Миколайович Корнієнко, начальник відділу освіти Вікторія Миколаївна Підмогильна.


Мешканці сіл організувались у громаду, визначили пріоритети для покращення їх умов проживання. Тому після проведених попередніх діалогів та тренінгів громади вже визначились із своїми планами розвитку на наступні роки та запланували розробити мікропроектну пропозицію та виконати роботи на своїх соціально важливих  об’єктах. На засіданні лідери громадських організацій презентували плани розвитку своїх громад та їх готовність зробити внесок у реалізацію тих чи інших проектів.

Важливо відмітити активну діяльність голів громадських організацій. Так, громадські організації вже є зареєстрованими, виготовлені печатки, відкриті рахунки в банках та замовлена кошторисна документація.

– Ми, як районна влада, також не залишаємось осторонь даних заходів та на чергову сесії районної ради, яка відбудеться 28 лютого, поданий проект «Районної програма підтримки, розвитку та ініціатив місцевих територіальних громад Смілянського району на 2012-2014 роки", – голова координаційної ради.

Наступним кроком для громадських організацій буде розроблення мікропроектної пропозиції по пріоритетних об’єктах.

За спільною домовленістю між головами громадських організацій був встановлений графік представлення мікропроектних пропозицій.

Після засідання Форуму місцевого розвитку регіональні координатори проекту Наталя Белюкіна та Ганна Бабкова провели тренінг-навчання для присутніх представників громадських організацій щодо підготовки технічної частини мікропроектних пропозицій.

оон 4

оон 6

оон 7

Змінено П'ятниця, 17 лютого 2012, 15:39

Додати коментар

Захисний код
Оновити