joomla template

Меню користувача

Вівторок, 15 листопада 2011, 16:11

Перше засідання Координаційного комітету форуму місцевого розвитку

15.11.2011 відбулося засідання Координаційного комітету форуму місцевого розвитку Смілянського району, склад якого затверджено розпорядженням райдержадміністрації «Про створення форуму місцевого розвитку».  

Основною метою діяльності ФМР є сприяння реалізації проекту ПРООН "Місцевий розвиток орієнтований на громаду", інших подібних проектів, створенню умов для реалізації принципів сталого розвитку в районі та більш активному залученню усіх верств населення, представників установ, організацій та бізнес структур до діалогу з органами місцевої влади, виробленню прозорих та ефективних механізмів планування на місцевому рівні та залучення громадян до управління.

На засіданні були присутні члени комітету форуму місцевого розвитку Програми розвитку ООН та керівництво району. Членами комітету розглянуто ряд питань,  а саме:

- відмова Попівської сільської ради від участі в проекті;

- залучення до участі в програмі резервної сільської ради села Носачів;

- процедура оформлення документації для подальшого впровадження проекту сільськими громадами, головами сільських рад та керівництвом району.

Вирішено Попівську сільську раду виключити з проекту, а резервну Носачівську сільську раду включити до участі у проекті ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ». Також заплановано проведення наради з розпорядниками коштів та керівництвом району для подальшого обговорення питання  процедури оформлення документації для подальшого впровадження проекту.

Крім того, відбувся семінар-тренінг «Створення та розвиток сільських територіальних організацій громади» для представників новостворених організацій громад, які впроваджуватимуть свої ініціативи.

Змінено Середа, 15 лютого 2012, 12:02

Схоже відео

Dim lights Embed Embed this video on your site

Додати коментар

Захисний код
Оновити