joomla template

Меню користувача

Місцевий розвиток орієнтований на громаду

12 листопада 2014 року укладено чергову Угоду про партнерство між Смілянською районною державною адміністрацією, Смілянською районною радою та ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» - IІI фаза. Метою ІІІ Фази Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» є сприяння сталому соціально-економічному розвитку на місцевому рівні шляхом посилення спільного управління та заохочення громадських ініціатив по всій території України.  Проект приятиме розв’язанню найбільш актуальних проблем, визначених громадою. Основним завданням цього Проекту є  стимулювання розвитку громад. Сьогодні реалізація таких проектів є дуже важливою для районів, тому потрібно й надалі бути готовими до  співпраці.  Проект впроваджуватиметься протягом чотирьох років. Діяльність Проекту МРГ буде спрямовано на відновлення  базової соціальної та житлово-комунальної інфраструктури, в таких пріоритетних сферах діяльності громад, як енергоефективність, охорона навколишнього середовища, водопостачання. Партнери проекту підкреслили, що розуміють непросту ситуацію в Україні і змінили  умови співфінансування проекту - в результаті схема розподілу фінансування мікропроектів між усіма сторонами була адаптована відповідно до нинішньої економічної ситуації. Відтепер,  75% коштів оплачуватиме МРГ, не менше 5 % об’єднання громадян, а все інше (25 % - місцеві бюджети). 

Вівторок, 06 березня 2012, 09:23

Відбувся тренінг-семінар

06 березня 2012 року регіональні координатори проекту Наталя Белюкіна та Ганна Бабкова провели тренінг-навчання для присутніх представників громадських організацій щодо підготовки технічної частини мікропроектних пропозицій. На тренінгу проводилася тісна робота з головами громадських організацій та сільськими головами з метою виявлення слабких місць, недоліків в технічних частинах мікропроектних пропозицій. Координаторами проекту надавалися цінні консультації по їх усуненні для удосконалення процедури оформлення документації для подальшого впровадження проекту сільськими громадами, головами сільських рад та керівництвом району.

16 лютого 2012 року відбулося друге засідання координаційної ради Форуму місцевого розвитку Смілянського району.

У засіданні взяли участь голова координаційної ради – керівник апарату райдержадміністрації Віктор Борисович Золотоверхий, співголова ради – заступник голови районної ради Станіслав Григорович Пилипенко, секретар ради – начальник відділу економіки Іван Михайлович Пономаренко та члени ради: начальник фінансового управління райдержадміністрації Олександр Володимирович Лисенко, начальник відділу містобудування і архітектури райдержадміністрації Олександр Миколайович Корнієнко, начальник відділу освіти Вікторія Миколаївна Підмогильна.

Відповідно до статті 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, базової угоди від 19 червня 1993 року між урядом України та Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні про спрямування допомоги ПРООН Україні, угоди про партнерство між Програмою розвитку ООН, Смілянською районною державною адміністрацією та Смілянською районною радою від 12 вересня 2011 року, з метою створення сприятливого середовища для стабільного соціально-економічного розвитку на місцевому рівні шляхом самоорганізації і соціальної активізації громадян, створення бази для співпраці всіх сторін зацікавлених в питаннях розвитку громад, підтримки громадських ініціатив через надання технічної, інформаційної, консультаційної та іншої допомоги:

1. Утворити Смілянський районний ресурсний центр розвитку громад на базі відділу економіки райдержадміністрації з виділенням приміщення і необхідних матеріально-технічних засобів.

2. Затвердити Положення про Смілянський районний ресурсний центр розвитку громад (додається).

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 4