joomla template

Меню користувача

Корупції стоп

Завершено черговий етап Е-декларування, за реєстром НАЗК перевірено своєчасність подання декларацій суб’єктами декларування Смілянської районної державної адміністрації.

На виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції»,  Указів Президента України та нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України антикорупційного спрямування та  відповідно до листа Національного агентства з питань запобігання корупції від 17.01.2018 № 20-06/2301/18 до виконкомів сільських раж району направлені листи про стан виконання Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки.

Станом на кінець червня 2018 року 14 сільських рад надали інформацію щодо виконання Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки.

На липень-вересень 2018 року заплановано позачергову перевірку сільрад району щодо стану виконавської дисципліни.

Протягом січня-червня 2018 року посадові особи Смілянської райдержадміністрації за вчинення корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень до відповідальності не притягувались.

Завершено черговий етап Е-декларування, за реєстром НАЗК перевірено своєчасність подання декларацій суб’єктами декларування Смілянської районної державної адміністрації.

Призначення на посади у Смілянській райдержадміністрації здійснюється відповідно до вимог ст.ст. 56-58 Закону України «Про запобігання корупції» та Порядку проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища та посад з підвищеним корупційним ризиком, затвердженого Постановою КМУ від 25.03.2015 № 171.

Відповідно до Закону України «Про очищення влади» у Смілянській адміністрації проводяться перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених ч.ч. 3, 4 ст. 1 вищевказаного Закону. За результатами перевірок, встановлено що до державних службовців не застосовуються заборони, передбачені   ч.ч. 3, 4 ст. 1 Закону України «Про очищення влади».

Протягом січня-квітня 2018 року посадові особи Смілянської райдержадміністрації за вчинення корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень до відповідальності не притягувались.

Відповідно до завдань облдержадміністрації виконано низку контролів по результатах виконання Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки.

У березні 2018 року проведено апаратне навчання з приводу актуальних питань, які виникають під час декларування.

Протягом січня-березня 2018 року посадові особи Смілянської райдержадміністрації за вчинення корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень до відповідальності не притягувались.

<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 2