joomla template

Меню користувача

Середа, 13 червня 2018, 17:09

Онлайн-чат з питань державної реєстрації актів цивільного стану та його переваги

З метою оперативного надання громадянам консультацій у сфері державної реєстрації актів цивільного стану у відділі державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Черкаській області запроваджено новий сервіс - "Онлайн-чат".
Онлайн-чат - сучасний засіб комунікації між органами влади та громадянами, який забезпечить швидке реагування на звернення громадян, які стосуються процедури державної реєстрації актів цивільного стану.
За його допомогою громадяни мають можливість: задати питання та одразу отримати відповідь в режимі "живого спілкування"; поставити питання в будь-який зручний час, відповідь на яке можна отримати в найкоротший термін; оцінити якість наданих послуг і написати свою думку.
Перевагою Онлайн-чату є зручність для громадян; скорочення витрат; швидке рішення проблем та зростання довіри і лояльності. Люди відчувають себе більш впевнено і невимушено, якщо знають, що в будь-який час можуть звернутися за допомогою до фахівця, достатньо лише відкрити віконце чату.
Скористатися послугою та отримати відповіді на запитання в режимі онлайн можна, звернувшись на офіційні веб-сайті Головного територіального управління юстиції.

Додати коментар

Захисний код
Оновити