joomla template

Меню користувача

Освіта
Вівторок, 19 вересня 2017, 09:43

15.09.2017 відбулося засідання Профспілки

15.09.2017 відбулося розширене засідання президії Смілянської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

На засідання прибуло 38 голів первинок із навчальних закладів району.
Спільно було обговорено питання: про роботу президії районної організації Профспілки працівників освіти і науки України з питань соціально-економічного захисту членів Профспілки; про завершення процесу укладання колективних договорів у закладах освіти на 2017-21рр.; про підсумки районного етапу огляду на кращу організацію оздоровлення і відпочинку дітей та працівників освіти влітку 2017 року; про особливості нового закону України "Про освіту"; про польський досвід співпраці влади, громади, працівників освіти з питань управління освітою;

Разом було сплановавано план роботи президії на три останні місяці, заходи щодо моніторингу проблемних питань спілчан, швидкому реагуванню на їх вирішення.
Обговорили особливості цьогорічного святкування Дня працівників освіти, осіннього оздоровлення та екскурсій та ін.

Голови первинок отримали індивідуальні консультації з актуальних для них питань.
Разом ми – сила!

13 вересня 2017 року проведено  районне методичне об’єднання шкільних  бібліотекарів  на  базі  Костянтинівської   спеціалізованої     школи І-ІІІ ступенів на тему «Розвиток шкільної бібліотеки як засіб формування освітньо-виховного простору навчального закладу».

Керівник РМО Любченко Л.В. виступила  з питанням  «Бібліотека 21 століття. Нові  можливості, нові ідеї, нова бібліотека».

Методист  РМК  Журавель З.І. повідомила   про організацію та проведення Всеукраїнського місячника  шкільних бібліотек,  про проведення  року  німецької  мови  в Україні, про забезпечення підручниками учнів  загальноосвітніх навчальних закладів.

Бібліотекар Ротмістрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  Ласун Л.М. поділилася  досвідом роботи з питання  планування роботи шкільної бібліотеки та ознайомила присутніх з календарем знаменних дат на 2017-2018 навчальний рік.

 

 

Методист РМК                                   Журавель.З.І.

Понеділок, 04 вересня 2017, 15:56

НЕПОМІТНО ПІДКРАВСЯ ВЕРЕСЕНЬ…

1  вересня  2017 року  в  Ротмістрівській  загальноосвітній  школі  І-ІІІ ступенів  відбулося  свято  Першого  дзвоника.

Цей  день  завжди  особливо  урочистий,  адже  з  нього  починається  незвіданий,      цікавий  і  водночас  нелегкий  шлях  до  пізнання,  до  нових  звершень,  до  самостійного  життя.  Гарний  настрій,  веселі  посмішки  і  тепла  атмосфера  родинного  свята  панували  на  подвір’ї  школи.

Свято  Першого  дзвоника  у  школі  пройшло  урочисто,  було  багато  побажань  школярам  від  директора школи  Семенчук Оксани Вікторівни та  голови Ротмістрівської об’єднаної територіальної громади Ховайби Володимира Івановича.

Особливі  слова  вітань  прозвучали  для  першокласників,  які  в  свою  чергу  продемонстрували  свої  таланти  та  отримали  подарунки  від  одинадцятикласників.

Урочистості  з нагоди  святкування  початку навчального  року  закінчились  веселим  закличним  дзвоником  на  перший  урок.

      Нехай  цьогорічний  першовересень  буде  сонячним,  несе  добрий  настрій  у  кожну  школу,  кожну  родину.  Зі  святом,  дорогі  друзі!  Щасти  Вам!

Гості свята

Дзвенить, дзвенить шкільний дзвінок —
Нас закликає до навчання.
Ми поспішаєм на урок,
І знову йдемо в світ пізнання.

         1 ВЕРЕСНЯ - День знань - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка!

       В четвертому класі  був проведений цікавий урок на тему «Ми є діти українські, хлопці та дівчата,Рідний Край наш - Україна, красна та багата". Діти активно приймали участь у геймах, виконували вправи, давали відповіді на запитання, створювали   « Асоціативний кущ», відгадували ребуси, переглядали відео про Україну. Учні були поділені на команди « Калина» та « Козачата». Всього було шість геймів і школярів можна впевнено назвати патріотами своєї держави.

Наприкінці уроку виконали вправу « Ми в об’єктиві» - склавши руки у вигляді серця, поаплодували один одному за активну участь. В кожної дитини були повітряні кульки на яких вони написали свої мрії. І я сподіваюсь, що мрії цих чомучок вже незабаром здійсняться.
       У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчанні та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

 

                    Вчитель початкових класів 

Бак Ольга Валеріївна

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 129