joomla template

Меню користувача

Освіта
Вівторок, 13 червня 2017, 07:29

Пора відпочинку

Нарешті настали довгоочікувані літні канікули. Закінчився складний рік навчання та продзвенів останній дзвінок. За чарівною весною прийшло тепле та лагідне літо. Настала пора відпочити і провести час з друзями в пришкільних таборах.

З 29.05.2017 в Ташлицькій загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів відкрили свої двері  три табори: «Сонечко» -  для молодших учнів, «Усмішка»  - для учнів 7,8 – 10 класів та табірна  зміна «Літній мовний табір» , де учні поглиблюють свої знання  з англійської мови.

Основним напрямком діяльності таборів є  виховання любові до Вітчизни   та рідного краю, до життя та природи. Природа і Вітчизна – невіддільні, бо у кожного з нас залишається в серці дорогий куточок, де проходило дитинство: зелена левада; луки з пахучою скошеною травою; ліс з суничними галявинами; широкі лани, усіяні червоними маками; стежина, обіч якої ростуть волошки та васильки.  Діти  плели вінки з польових квітів, милувалися запашними васильками.  А під час відпочинку на галявині співали пісень про Україну, розповідали вірші, слухали легенди про утворення нашого села, хуторів. Відвідали сільгосподарські підприємства, пекарню, потанцювали на дискотеці в СБК, позмагалися в Олімпійський день провели безліч конкурсів та заходів.

 

Адміністрація

Ташлицької загальноосвітної школи І – ІІІ ступенів

П'ятниця, 09 червня 2017, 13:34

Випускний у початковій школі

Закінчився перший етап шкільного життя  і вже - випускний в 4 класі. Нелегкий шлях довелось пройти як дітям, так і їхній першій вчительці - Клименко Тамарі Іванівні. А гордитись вчительці є чим, адже її діти мають високий рівень знань, і спортсмени, і артисти. Учні з гарними знаннями переходять до п’ятого класу, де на них чекають нові вчителі,нові  предмети, та цікаві подорожі країною знань.

То ж нехай вам щастить, любі випускники!

Адміністрація школи

Березняківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

П'ятниця, 09 червня 2017, 13:28

Цікавий літній відпочинок

9 червня в Березняківській ЗОШ І-ІІІ ступенів стартував англомовний табір «Пізнайко». Під час літнього відпочинку його організатори ставлять за мету навчити дітей вільно спілкуватися англійською мовою в неформальній обстановці, через різні форми роботи – в групах, створення проектів, та з використанням розвивальних ігор.

Отже, початок є!...А попереду дітей чекають цікаві конкурси, вікторини, захоплюючі подорожі, квести, та цікаві хвилини літнього відпочинку.

Адміністрація школи

Четвер, 01 червня 2017, 10:25

Гордість освіти Смілянщини - 2017

31 травня 2017 року пройшли травневі педагогічні зустрічі "Гордість освіти Смілянщини -2017", на які ми запросили тих освітян району, які показали визначні результати в цьому навчальному році. Всього на цей захід прибуло 40 осіб. Ми дякували і вшановували тих, хто підготував призерів обласних і Всеукраїнських інтелектуальних і творчих конкурсів, конкурсу-захисту МАН, спортивних змагань, гри "Джура" тощо. Вітали ми також і тих вчителів, які досягли гарних результатів у професійних конкурсах. 
Була і цікава несподіванка для учасників зустрічі: в цьому році методичний кабінет відділу освіти за підтримки районної організації Профспілки працівників освіти започаткував пам’ятну відзнаку „Гордість освіти Смілянщини”, якою будуть нагороджуватися навчальні заклади за визначні досягнення в роботі з учнівською молоддю і з педагогічними кадрами. Першими дипломантами в цьому році стали:
1. Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради за перемогу у рейтингу участі учнів в інтелектуальних конкурсах і змаганнях. 
 2. Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради за високий рівень організації та впровадження ідей національно-патріотичного виховання з учнівською молоддю. 
3. Балаклеївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №2 Смілянської районної ради за організацію і впровадження інновацій в методичній роботі закладу освіти.
4. Центр дитячої і юнацької творчості Смілянської районної ради за вагомий внесок у роботу з обдарованими дітьми.
Ще раз вітаємо всіх наших "зірочок" і дякуюємо за професіоналізм і високі результати у роботі.

Завідувач РМК А. П. Забарна

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 127