joomla template

Меню користувача

Освіта

1-го листопада на Черкаській обласній державній телерадіокомпанії «Рось» відбулись зйомки програми «Мистецька палітра» за участю вокального ансамблю Березняківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. «Барви»  (керівник Шеремет Лариса Григорівна). Програма вийшла в ефір 4 - 5 листопада.

Вокальний колектив «Барви» має значні творчі здобутки, серед яких: І премія на ХІ  Всеукраїнському конгресі «Зіркові канікули у «Світі талантів», І місце на Регіональному конкурсі «Світ талантів – витоки народні», І місце на районному конкурсі патріотичної пісні та багато інших.

«Барви» добре відомі не лише на Черкащині, а й далеко за її межами. Оскільки колектив бере активну участь у багатьох мистецьких проектах, то має багато друзів і шанувальників у  різних куточках України.

Щиро вітаємо наших юних артистів та їх керівника Шеремет Ларису Григорівну із знаменною подією в їх творчому житті! Зичимо наснаги і натхнення, нових творчих злетів і перемог! Дорогі діти, нехай дзвінко  і натхненно лунають ваші пісні і відгукуються добром і любов’ю в кожному дорослому і дитячому серці!

Адміністрація школи

   31.10.2017 року на базі Малосмілянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів пройшло районне засідання школи молодих класних керівників. Учасники заходу переглянули презентацію, підготовлену методистом РМК, Вдовіченко В.А. та отримали методичні рекомендації щодо формування культури поведінки вихованців (Інтернет, телефон - спілкування, громадські місця, молодіжні субкультури, небезпечні квести для дітей та інше). Навчання закінчилось практичним заняттям, яке провела Танцюра А.В., заступник директора з НВР Малосмілянської ЗОШ І-ІІ ступенів, на тему "Метод проектів у роботі класного керівника", на якому класні керівники об'єднавшись в групи, працювали над етапами створення проекту.

Заступник директора з НВР

Малосмілянської ЗОШ І-ІІ ступенів

Танцюра А. В.

Вівторок, 10 жовтня 2017, 10:18

Святкування Дня села

     Вихованці Залевківського навчально-виховного комплексу  «Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад» взяли участь у святкуванні  Дня села. Дітки розповіли віршики про рідний край, про вільну Україну та  в подяку за піклування  про їхнє веселе, тепле життя та хороше і якісне харчування у садочку  вручили коровай сільському голові Федоренко В.О. батьки теж в  свою чергу  винесли подяку Валентині Олексіївні  за турботу про їхніх дітей.

    А також батьки вихованців НВК підготували та представили для всього села виставку дарів осені з овочів та фруктів. Чого там тільки не було:  і веселі баранчики, і зайчик-пострибайчик,  кумедні  чоловічки з картоплі та красиві і цікаві композиції з квітів.

Завідувач Залевківського НВК

Вівторок, 03 жовтня 2017, 14:34

Вітаємо Чемпіона!!!

Чумака Назара, учня Балаклеївської спеціалізованої школи I-III ступенів №1 ім. Є.Гуглі вітаємо з високими нагородами: Золотою медаллю – в штовханні ядра, Срібною медаллю – по метанні диска у Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики.

Назар – є кандидатом в Збірну команду України з легкої атлетики. Хочемо привітати і тренера Назара – Ткаленка Юрія і побажати спортивних Олімпів.

 

Відділ освіти

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 130