joomla template

Меню користувача

Вівторок, 12 грудня 2017, 16:02

Рекомендації суб'єктам декларування до черговою етапу електронного декларування в Україні

Шановні суб'єкти декларування!

З метою завчасної підготовки до чергового етапу електронного декларування, який розпочинається 01.01.2018 року просимо Вас виконати такі дії:

 1) перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у Вашому персональному кабінеті Єдиного державною реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевої о самоврядування (далі - Реєстр).

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до Указу Президента України від 15.05.2017 №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2Я.04.2017 «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» доступ до окремих поштових серверів у домені .ru обмежений.

У зв’язку з цим для робот і Реєстром слід використовувати поштові скриньки, які не підпадають під зазначені обмеження (наприклад: ukr.net, i.ua, gmail.com тощо).

Якщо Ваша електронна поштова скринька підпадає під обмеження, то для її зміни у персональному кабінеті Реєстру необхідно створити (або використовувати іншу) особисту поштову скриньку. Після цього слід авторизуватись в Реєстрі за адресою: http://portal.nazk.gov.ua за допомогою власного електронного цифрового підпису, перейти у вкладку «Мій профіль», натиснути кнопку «Змінити контактні дані», у полі «Новий Е-mail» вказати нову поштову скриньку та натиснути кнопку «Змінити Е-mail».

На нову поштову скриньку надійде лист «Зміна Е-mail»  | ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ». Для зміни Е-mail перейдіть за посиланням у листі повторно здійсніть вхід у Ваш персональний кабінет та перевірте вкладку «Мій профіль». У полі «Е-mail» повинна бути зазначена вже змінена електронна поштова скринька.

Звертаємо увагу! Для зміни електронної поштової скриньки у Вашому персональному кабінеті Реєстра не потрібно отримувати новий ЕЦП.

Перевірити термін дії та працездатність Вашого електронного цифрового підпису (далі - ЕЦП) для роботи з Реєстром.

Для отримання інформації про термін дії ЕЦП треба завантажити посилений сертифікат особистого ЕЦП з веб-сайту акредитованого центру сертифікації ключів (далі - АЦСК), в якому Ви отримали ЕЦП. Після нього натиснути на сертифікат подвійним кліком даної кнопки миші та у вікні, яке відкрилось, переглянути термін дії сертифікату ЕЦП.

Необхідно, щоб на дату подання електронних документів до Реєстру сертифікат ЕЦП був діючий. У разі, якщо термін дії сертифікату сплинув, необхідно отримати новий ключ ЕЦП.

У разі виникнення технічних проблем Ви можете звернутись до служби технічної підтримки за телефоном +38(044) 200-06-94.

Додати коментар

Захисний код
Оновити