joomla template

Меню користувача

Е-декларування
Вівторок, 08 січня 2019, 11:20

До уваги суб'єктів декларування

Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що 01.01.2019 розпочався черговий етап подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічних декларацій за 2018 рік.

Оновлені рекомендації щодо заповнення декларацій за посиланням:

https://nazk.gov.ua/news/do-uvagy-subyektiv-deklaruvannya-9

Шановні суб'єкти декларування!

З метою завчасної підготовки до чергового етапу електронного декларування, який розпочинається 01.01.2018 року просимо Вас виконати такі дії:

 1) перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у Вашому персональному кабінеті Єдиного державною реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевої о самоврядування (далі - Реєстр).

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до Указу Президента України від 15.05.2017 №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2Я.04.2017 «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» доступ до окремих поштових серверів у домені .ru обмежений.

У зв’язку з цим для робот і Реєстром слід використовувати поштові скриньки, які не підпадають під зазначені обмеження (наприклад: ukr.net, i.ua, gmail.com тощо).

Якщо Ваша електронна поштова скринька підпадає під обмеження, то для її зміни у персональному кабінеті Реєстру необхідно створити (або використовувати іншу) особисту поштову скриньку. Після цього слід авторизуватись в Реєстрі за адресою: http://portal.nazk.gov.ua за допомогою власного електронного цифрового підпису, перейти у вкладку «Мій профіль», натиснути кнопку «Змінити контактні дані», у полі «Новий Е-mail» вказати нову поштову скриньку та натиснути кнопку «Змінити Е-mail».

На нову поштову скриньку надійде лист «Зміна Е-mail»  | ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ». Для зміни Е-mail перейдіть за посиланням у листі повторно здійсніть вхід у Ваш персональний кабінет та перевірте вкладку «Мій профіль». У полі «Е-mail» повинна бути зазначена вже змінена електронна поштова скринька.

Звертаємо увагу! Для зміни електронної поштової скриньки у Вашому персональному кабінеті Реєстра не потрібно отримувати новий ЕЦП.

Перевірити термін дії та працездатність Вашого електронного цифрового підпису (далі - ЕЦП) для роботи з Реєстром.

Для отримання інформації про термін дії ЕЦП треба завантажити посилений сертифікат особистого ЕЦП з веб-сайту акредитованого центру сертифікації ключів (далі - АЦСК), в якому Ви отримали ЕЦП. Після нього натиснути на сертифікат подвійним кліком даної кнопки миші та у вікні, яке відкрилось, переглянути термін дії сертифікату ЕЦП.

Необхідно, щоб на дату подання електронних документів до Реєстру сертифікат ЕЦП був діючий. У разі, якщо термін дії сертифікату сплинув, необхідно отримати новий ключ ЕЦП.

У разі виникнення технічних проблем Ви можете звернутись до служби технічної підтримки за телефоном +38(044) 200-06-94.

Порядок формування, ведення та оприлюднення (надання) інформації Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, затверджений рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 10.06.2016 № 3, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 15.07.2016 № 959/29089 (Додаток 1)

- Роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю, затверджене Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції 11 серпня 2016 р. №3 (із змінами, внесеними рішеннями Національного агентства від 06.09.2016 року №18, від 30.09.2016 року №57, від 03.11.2016 №106) (Додаток 2);

- Роз’яснення щодо визначення суб’єктів декларування, передбачених підпунктом «и» пункту 1 та пунктами 2, 3 частини першої статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» (щодо посадових осіб юридичних осіб публічного права) (Додаток 3);

- Загальні рекомендації при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (Додаток 4);

- Роз’яснення щодо заповнення електронної декларації та повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, навчальні відеоматеріали із заповнення розділів декларації у «Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» https://nazk.gov.ua/deklaraciya