joomla template

Меню користувача

Документи

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я


18.03.2020


№ 57


Про деякі заходи щодо запобігання

поширенню  на території Смілянського

району коронавірусу СОVID-19

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», розпорядження Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2020 року № 93-р «Про заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19»,  постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19», враховуючи протокол № 8 засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 17 березня 2020 року, з метою запобігання поширення коронавірусу COVID-19 на території Смілянського району:

  1. Заборонити на території району з 18 березня 2020 року до закінчення режиму карантину проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи  органів місцевого самоврядування.
  2. Заборонити на території району з 18 березня 2020 року до закінчення режиму карантину роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), закладів розважальної діяльності, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі виключно продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту (медична маска та рукавички).
  3. Заборонити на території району з 12 год. 00 хв. 18 березня 2020 року до закінчення режиму карантину регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському (крім перевезення легковими автомобілями).
  4. Смілянському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області, виконкомам сільських рад:

1) вжити невідкладних заходів щодо заборони торгівлі харчовими продуктами на стихійних ринках, інших місцях неузаконеної торгівлі;

2) забезпечити контроль за дотриманням вимог щодо заборони руху автобусів між населеними пунктами району;

3) вжити невідкладних заходів щодо контролю за дотриманням вимог стосовно заборони роботи суб’єктів господарювання, що визначені пунктом 2 розпорядження.

5. Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Смілянського району:

1) взяти під особливий контроль роботу з одинокими людьми похилого віку, забезпечивши їх соціальний супровід;

2) взяти під особливий контроль одиноких громадян похилого віку, які потребують соціального захисту (забезпечення продуктами харчування першої необхідності, медикаментами та засобами гігієни).

  1. Виконкомам сільських рад, рекомендувати головам об'єднаних територіальних громад:

1) забезпечити належний санітарний стан місцевої території, регулярну очистку територій населених пунктів від побутових відходів та нечистот відповідно до державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць;

2) з метою акумулювання коштів місцевих бюджетів, закінчити опалювальний сезон в закладах освіти усіх типів (дошкільної, середньої,позашкільної).

  1. КНП «Смілянська багатопрофільна лікарня ім..С.Бобринської» Смілянської районної ради, КНП «Смілянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Смілянської районної ради забезпечити подання щодня  районній державній адміністрації та Управлінню охорони здоров’я обласної державної адміністрації інформації про здійснення заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
  2. Смілянському району електричних мереж ПАТ «Черкасиобленерго», управлінню по експлуатації газового господарства – філії ПАТ «По газопостачанню та газифікації «Черкасигаз» забезпечити безперебійне газо-, електропостачання до об’єктів забезпечення життєдіяльності населення району.
  3. Ротмістрівській та Балаклеївській об'єднаним територіальним   громадам  забезпечити організацію контролю щодо заборони  доступу сторонніх осіб до інтернатних закладів, в яких люди проживають на постійній основі.
  4. Рекомендувати закладам роздрібної торгівлі харчовими продуктами  вжити додаткових протиепідемічних заходів, належного проведення прибирання та дезінфекції приміщень, обов'язкового використання засобів індивідуального захисту (маски, рукавички) персоналом закладів та проведення інформування відвідувачів щодо заходів протидії поширенню вірусу.
  5. Керівникам: апарату та самостійних  структурних підрозділів райдержадміністрації,  територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Смілянського району,  виконкомам сільських рад на період карантину:

1)  призупинити до 03 квітня 2020 року проведення особистого прийому громадян;

2)  обмежити кількість проведення засідань робочих груп, нарад із залученням посадових осіб інших відомств, установ та організацій,представників громадськості тощо, планувати їх участь у таких заходах у режимі віддаленого доступу, відеоконференцій, без відвідування адміністративних приміщень, крім вирішення питань щодо запобігання поширення коронавірусу COVID-19 на території Смілянського району;

3)  забезпечити можливість запровадження дистанційного режиму роботи працівників;

4) забезпечити надання інформації працівниками апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації громадянам за допомогою доступних засобів зв’язку та телекомунікацій.

12. Виконкомам сільських рад спільно з КНП  «Смілянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Смілянської районної ради здійснювати контроль за особами, які прибули на територію району з інших країн, щодо забезпечення ними  самоізоляції до закінчення карантину.

13. Головному спеціалісту з питань інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації Лопатіній Віті систематично через засоби масової інформації, веб-сайт райдержадміністрації інформувати мешканців району про ситуацію щодо запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції.

14. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою та покладаю на заступника голови райдержадміністрації Івана Пономаренка, керівника апарату райдержадміністрації Ларису Задорожню,  КНП «Смілянська багатопрофільна лікарня ім..С.Бобринської» Смілянської районної ради,   КНП «Смілянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Смілянської районної ради, сектор економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації, сектор з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії  з правоохоронними органами райдержадміністрації.


Голова                                                                              Валерія БАНДУРКО

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я


04.03.2020


№ 50Про внесення змін до розпорядження

райдержадміністрації від 26.05.2015 № 130


Відповідно до статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:


1. Внести до розпорядження райдержадміністрації від 26.05.2015  № 130 «Про утворення спостережної комісії районної державної адміністрації»  зміни та викласти його в новій редакції:


«Про утворення спостережної комісії районної державної адміністрації

 
Відповідно до статті 6, статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 160, 161 Кримінально-виконавчого кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2004  № 429 «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах»,  з метою утворення спостережної комісії районної державної адміністрації та формування персонального складу  спостережної комісії Смілянської районної державної адміністрації: 


1. Утворити спостережну комісію Смілянської районної державної адміністрації та затвердити її  персональний склад згідно з додатком 1.

2. Затвердити  ескіз печатки та бланк спостережної комісії Смілянської районної державної адміністрації (додаток 2).

3. Спостережній комісії районної державної адміністрації в своїй діяльності керуватись Положенням про спостережні комісії, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01.04.2004 № 429.

4. Головному спеціалісту з питань інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації  оприлюднити розпорядження в місцевих засобах масової інформації.

5. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження райдержадміністрації:

1) від 12.05.2017 № 156 «Про внесення змін до розпорядження райдержадміністрації від 26.05.2015 № 130»;

2) від 28.09.2018 № 260 «Про внесення змін до розпорядження райдержадміністрації від 12.05.2017 № 156».

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою  та покладаю на сектор з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації.».Голова                                                                               Валерія БАНДУРКОДодаток 1

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження Смілянської районної державної адміністрації

26 травня 2015 р.  № 130

(у редакції розпорядження  Смілянської районної державної адміністрації

04  березня 2020 р. № 50 )Склад спостережної комісії

Смілянської районної державної адміністраціїБандурко

Валерія Олегівна

- голова райдержадміністрації, голова комісіїНіколашина

Лариса Олексіївна

- провідний спеціаліст сектору з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації, секретар комісії


Члени комісії:


Баранюк

Зоя Георгіївна

- начальник служби у справах дітей райдержадміністрації


Кравченко

Віктор Андрійович

- Носачівський сільський голова, голова ради сільських голів району (за згодою)


Кравченко

Галина Олександрівна

- директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Смілянського району


Лісовий

В’ячеслав Анатолійович

- начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації


Мельник

Василь Миколайович

- начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації


Проценко

Тетяна Григорівна


- головний лікар комунального некомерційного підприємства  «Смілянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» (за згодою)


Пастушенко

Любов Миколаївна

-начальник відділу організації працевлаштування населення  Смілянського міськрайонного центру зайнятості (за згодою)Завідувач сектору з питань з питань

цивільного захисту, оборонної роботи

та взаємодії з правоохоронними

органами райдержадміністрації                                         Юрій БЕРДНИК


Додаток 2

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження Смілянської районної державної адміністрації

26 травня 2015 р.  № 130

(у редакції розпорядження  Смілянської районної державної адміністрації

04 березня  2020 р. №  50 )

БланкСМІЛЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

С п о с т е р е ж н а   к о м і с і я

вулиця Незалежності, 37, м. Сміла, 20701, тел./факс: (04733) 4-24-39; тел.2-00-60

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Код  ЄДРПОУ 04061276


______________ № ____________________  На  №  _______________ від ________________Ескіз печаткиЗавідувач сектору з питань з питань

цивільного захисту, оборонної роботи

та взаємодії з правоохоронними

органами райдержадміністрації                                         Юрій БЕРДНИК

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

04.03.2020

 

№ 49

 

 

Про внесення змін до розпорядження

райдержадміністрації від 01.04.2015 № 76

 

 

 

Відповідно до статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», у зв'язку із кадровими змінами, що відбулися в райдержадміністрації та територіальних органах міністерств та інших центральних органів державної влади в районі,

 

внести до розпорядження райдержадміністрації від 01.04.2015 № 76 «Про внесення змін розпорядження районної державної адміністрації від 19.12.2005 № 484» зміни та викласти й затвердити склад комісії з питань надання одноразової грошової допомоги громадянам  в новій  редакції, що додається.

 

 

Голова                                                                                   Валерія БАНДУРКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження Смілянської

районної  державної адміністрації

04 березня 2020 р. № 49

 

 

Склад комісії

з питань надання одноразової грошової допомоги громадянам

 

Заступник голови районної державної адміністрації, голова комісії

 

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, заступник  голови комісії

 

Начальник відділу у справах інвалідів, ветеранів війни та праці та нагляду за правильністю призначення пенсій управління соціального захисту населення райдержадміністрації, секретар комісії

 

Члени комісії :

 

Начальник фінансового управління райдержадміністрації

 

Начальник відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

Державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

Головний спеціаліст з питань  правової роботи апарату райдержадміністрації

 

Головний лікар комунального некомерційного підприємства «Смілянська багатопрофільна лікарня ім. С. Бобринської» (за згодою)

 

Голова Смілянської районної організації ветеранів України (за згодою)

 

Голова Смілянської  спілки ветеранів та інвалідів АТО (за згодою)

 

 

Начальник управління

соціального захисту населення

райдержадміністрації                                                      В'ячеслав ЛІСОВИЙ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

02.03.2020

 

№ 47

 

 

Про внесення змін до розпорядження

райдержадміністрації від 15.11.2012 № 460

 

 

 

Відповідно до статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», у зв'язку із кадровими змінами, що відбулися в райдержадміністрації та територіальних органах міністерств та інших центральних органів державної влади в районі,

 

внести до розпорядження райдержадміністрації від 15.11.2012 № 460 «Про внесення змін розпорядження райдержадміністрації від 08.10.2008 № 366» зміни та викласти й затвердити склад комісії для розгляду питань, пов'язаних із встановленням статусу учасника війни в новій  редакції, що додається.

 

 

Голова                                                                                   Валерія БАНДУРКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження Смілянської

районної державної адміністрації

02 березня 2020 р. № 47

 

 

Склад комісії

для розгляду питань, пов'язаних із встановленням

статусу учасника війни

 

 

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації – голова комісії

 

Заступник начальника управління – начальник відділу державних соціальних інспекторів та роботи з переміщеними особами управління соціального захисту населення райдержадміністрації - заступник голови комісії

 

Головний спеціаліст відділу у справах інвалідів, ветеранів війни та праці та нагляду за правильністю призначення пенсій управління соціального захисту населення райдержадміністрації – секретар комісії

 

Члени комісії:

 

Представник Смілянського МРВ Управління Служби безпеки України в Черкаській області ( за згодою)

 

Голова лікарсько-консультативної комісії комунального некомерційного підприємства «Смілянська багатопрофільна лікарня ім. С. Бобринської» ( за згодою)

 

Голова Смілянської районної організації ветеранів України ( за згодою)

 

Головний спеціаліст мобілізаційного відділення Смілянського об'єднаного міського військового комісаріату ( за згодою)

 

Начальник сектору кадрового забезпечення Смілянського відділу поліції Головного Управління Національної поліції  в Черкаській області ( за згодою)

 

Начальник Смілянського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян ГУПФ України в Черкаській області ( за згодою)

Голова Смілянської спілки ветеранів війни в Афганістані ( за згодою)

 

Голова Смілянської спілки ветеранів та інвалідів АТО ( за згодою)

 

Заступник начальника управління – начальник відділу по плануванню доходів та фінансуванню установ виробничої сфери фінансового управління райдержадміністрації

 

Начальник архівного відділу райдержадміністрації

 

 

 

 

Начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації

 

 

 

 

 

 

 

 

В'ячеслав ЛІСОВИЙ


<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 116