joomla template

Меню користувача

Культура
П'ятниця, 22 вересня 2017, 13:55

З «Райдугою» в серці

«Райдуга в небі висне граючи в плесах вод.

Доки живе наша пісня, доти живе і народ»

 

  21 вересня 2017 року в актовому залі Костянтинівської спеціалізованої школи зібралися шанувальники української пісні, щоб відзначити чудовий ювілей – 35 років від часу створення вокального жіночого ансамблю «Райдуга» (керівники Надія Березняк та Валерій Матвієць).

  Сільський голова Олексій Шульга відзначив учасниць ансамблю грамотами, разом з головою ради ветеранів Галиною Поповою вручили подарунки, квіти і запашний коровай. Також на святі виступали голова районної ради Володимир Грошев, керівник сектору культури  райдержадміністрації Алла Нечипоренко, директор районного будинку культури Наталія Присяжна, директор Костянтинівської школи Інеса Гончаренко, голова районної ради ветеранів Сергій Латенко, поетеса Тетяна Шугар-Благодарна, які вітали ювілярів теплими словами і подарунками.

Колектив районного будинку культури та ансамбль Шевченківського будинку культури залізничників подарували присутнім пісні у своєму виконанні.

  Ансамбль «Райдуга» підготував для своїх шанувальників різноманітну палітру пісень, яка склалася з таких, що полюбилися слухачам і нових, прем’єра яких відбулася на цьому святі.

  Відзначили подяками, подарунками і квітами жінок, які в різні роки були учасницями колективу. Хвилиною мовчання вшанували учасників, яких уже немає серед живих.

  Щира подяка підприємцям, які надали спонсорську допомогу для проведення свята, а саме Віталію Перканюку гендиректору СТОВ «Лан», Олександру Лементарю, Олександру Тонконогу, Володимиру Варениці, Наталії Манолій.

 

Лариса Тищенко,

завідуюча Костянтинівською сільською ббліотекою

  Щовівторка в Університеті ІІІ віку, що діє в селі Балаклея, проходять цікаві і змістовні лекції, зустрічі, тренінги. Слухачам поважного віку на V рік навчання запропонували опанувати новий курс «Гармонія в житті, краса та етикет на кожен день».

  Тож в ролі лектора  на двох заняттях побувала бібліотекар Балаклеївської сільської бібліотеки Іраїда Бондаренко. Вона підготувала бесіду - знайомство «Етикет та його  трансформація в часі», пізнавальну годину «Етикет античності та Західної Європи».

   З розповідей бібліотекаря слухачі познайомилися з поняттям етикету, його виникненням та різновидами. Дізналися про видатних філософів – мислителів давнини та переглянули пересувну виставку «Видатні мислителі про етикет».

 

 

Лілія Маслюк,

 завідуюча Балаклеївською сільською бібліотекою

Четвер, 21 вересня 2017, 18:58

За мир у всьому світі

    Сьогодні, 21 вересня ми святкуємо Міжнародний день миру. Він встановлений в Україні Указом Президента №100 від 05 лютого 2002 року «Про День миру». Таким чином Україна підтримує рішення Генеральної Асамблеї ООН і підтверджує відданість країни ідеалам миру.

    У зв’язку з цим, у читальному залі Смілянської районної бібліотеки оформлена тематична виставка «За мир у всьому світі», з якої був проведений репортаж для юних читачів.

    Отже, що може бути кращим за сонечко зранку, за усміхнені обличчя, за радість і спокій в очах людей та веселий дитячий сміх.

Аліна Бартеньєва,
бібліограф Смілянської РЦБС

  Теплого вересневого дня, коли красуня Сміла відзначала свій день народження  в міському парку культури і відпочинку «Долина озер» відбулось  обласне свято народної інструментальної музики «Самоцвіти Черкащини» та обласне   фольклорне свято «З глибин народних».

   Веселкою різноманітних костюмів,запальною музикою та піснями,  наче вулик,  гула  «Долина озер». Десятки колективів з усієї  Черкаської області завітали, щоб подарувати смілянам свою творчість. 

  Високим рівнем виконавської майстерності порадували присутніх творчі колективи Смілянщини:

  народний аматорський ансамбль народної музики «Санжари» Санжариського  сільського клубу ( художній керівник Василь Гончаренко);

  народний аматорський  фольклорний колектив «Журавка» Балаклеївського сільського клубу (художній керівник Лідія Синільник);

  народний аматорський фольклорно-обрядовий ансамбль «Надія» та дитячий фольклорний колектив «Мрія» Пастирського сільського Будинку культури (художній керівник Надія Давиденко);

  жіночий ансамбль «Срібляни »Балаклеївського сільського Будинку культури (керівник Олександр Жиранда )

  Веселі  мелодії та журливі  пісні захопили цього дня кожне серце, яке було відкрите для прекрасного.

  Усім колективам-учасникам цього  дійства були вручені грамоти обласного центру народної творчості. 

            За інформацією районного будинку культури 

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 91