joomla template

Меню користувача

Кожен фініш – це, по суті, старт

Випускний – це завжди визначна подія у житті кожної людини. І не важливо, у якому віці і в якому закладі ви відзначаєте це свято, воно все одно залишається незабутнім, трепетним, хвилюючим. Вперше відзначили таке свято в Університеті ІІІ віку с.Ташлик. Його поважні студенти сумлінно пройшли навчання протягом 5 років за курсами: «Краєзнавство та народознавство»,  «За здоровий спосіб життя», «Зустріч з прекрасним», «Бо ти на землі людина», «Світ і ми».

Тож 17 січня поважні студенти вперше переступили поріг сільської ради, в приміщенні якої завжди проходили заняття,  не в якості  студентів, а в ролі поважних випускників Університету.

Яскраві магістерські мантії та шляпи, квіти, вітальні слова та безліч гостей – все це елементи яскравої події, яка запам’ятається поважним випускникам на усе життя. Ведучими свята були декан  ніверситету Ліна Самура та голова ради ветеранів, випускниця Університету  Галина Гузьман,  які й запросили першою до слова ректора Університету, директора територіального центру Галину Кравченко. 

Галина Олександрівна привітала колишніх студентів із святом, подякувала їм за активність, небайдужість, за прагнення бути в строю не зважаючи на роки, що плинуть невблаганно.  А ще зі словами вдячності згадала першого декана Університету - Шабратка Леоніда Михайловича,  який гідно вів Університет перші роки. Подякувала і сільському голові  Нельзі Ользі Дмитрівні, яка не лише дала прихисток Університету у стінах сільської ради, а й завжди підтримувала та сприяла його діяльності, і чинному декану Університету Самурі Ліні Іванівні, яка так толерантно, зі знанням справи  і бажанням підтримати односельців прийняла  естафету від Леоніда Шабратка, і голові ради ветеранів села Гузьман Галині Миколаївні, яка завжди була поряд та підставляла дружнє плече, а також усім лекторам, що відгукувалися на запрошення поділитися своїми знаннями із сивочолими студентами.

Долучилися до привітань і поважні гості свята: заступник голови РДА Сергій Глізнецов, голова сільської ради Ольга Нельга та представник ВО «Черкащани» Степан Косенко.

Після теплих вітальних слів перейшли до найприємнішого – вручення дипломів випускникам. Завідуюча відділення денного перебування Людмила Король зачитала наказ територіального центру про випуск слухачів 5 курсу, а Галина Кравченко під оплески присутніх вручила довгоочікувані документи про завершення навчання кожному магістру та привітала особисто кожного із цим важливим етапом у житті. Крім дипломів випускники отримали і пам’ятні подарунки, які для них підготували директор терцентру Галина Кравченко та  представник ВО «Черкащани» Степан Косенко. В свою чергу випускники вручили гостям свята коровай та виготовлені власноруч обереги.

Приїхали привітати своїх колег і делегація від випускників Університету «Осіннє золото» с.Балаклея на чолі  із головою ради ветеранів Лідією Синільник. Вони щиро вітали винуватців свята із завершенням навчання та бажали їм продовжувати навчатися, оскільки з власного досвіду знають, що зустрічі, знання, спілкування в Університеті – це найдорожчі миті життя.

«Кожен фініш – то, по суті, старт» - саме це твердження стало для ветеранів аксіомою. Тож вони з упевненістю заявили, що, незважаючи на отримані дипломи,  не припинять навчання в Університеті, а продовжать свою освіту й надалі, в чому їх з радістю підтримала ректор Університету Галина Кравченко.