joomla template

Меню користувача

Новий рік у колі друзів

Мабуть свято Нового року – це єдине свято, яке відзначається в усіх країнах світу масштабно та весело. У кожній країні є власні традиції, символи та головні герої, які роблять це свято особливим. В Україні це, безперечно, прикрашена ялинка, Дід Мороз із Снігуркою та солодкі подарунки.

Як і в кожному колективі, в клубах та любительських об’єднаннях ветеранів новорічні святкування завжди проходить яскраво та у душевній атмосфері. Новорічне свято – це прекрасна нагода зустрітися,  поспілкуватися, поспівати та просто весело провести час. В кожному об’єднанні ветеранів до свята готувалися, вивчали нових святкових пісень, жартів, готували смаколики для відзначення свята в колі друзів.

Яскравим та веселим було цього року свято в с.Макіївка, де ветеранів вітав фольклорний колектив «Макіївчанка» та вокальний ансамбль «Біла криниця», які своїми виступами створили неймовірно святкову атмосферу. А поява Діда Мороза стала справжньою родзинкою свята. Ветерани наскільки перейнялися святковим дійством, що навіть водили хороводи навколо ялинки. Не обійшлося й без подарунків – соціальний працівник Людмила Крамар підготувала для ветеранів солодощі.

У кожному клубі та любительському об’єднанні, де відзначалося свято, було тепло та затишно, лунали пісні та теплі побажання. Адже Новий рік – це завжди сподівання на краще. І хотілося б вірити, що всі побажання міцного здоров’я, любові рідних та близьких, добробуту та достатку обов’язково збудуться в новому 2020 році.