joomla template

Меню користувача

Працівники терцентру підзарядили внутрішні акумулятори

Нещодавно працівники терцентру взяли участь у тренінгу щодо профілактики професійного вигорання та зміну виду діяльності. У ході заходу присутні дізналися, як же вберегтися від емоційного виснаження на робочому місці, і тоді ж зрозуміли, що рецепт у кожного свій. Але спільне проведення часу та ще й на лоні природи – це чи не найкращий спосіб перезавантаження і для колективу загалом, і для окремого фахівця зокрема. І майже відразу теорію втілили на практиці.

IMG_20180614_155038

Вже не вперше емоційне розвантаження для колективу територіального центру організувала директор Галина Кравченко, а зустрічала колег у мальовничому місці Тамара Лихолай, декан Університету ІІІ віку «Осіннє золото» с.Балаклеї. Що ще потрібно для відпочинку: сонячний день, аромат трав, звуки природи та свіжість від ставка. Меню також було різноманітним: і каша, і юшка, вареники та смажена риба, щойно виловлена із водойми, сезонні овочі та фрукти. Душевні розмови, жарти, різноманітні історії та навіть пісні прикрасили цей день та зробили його особливим.

20180614_135003(0)

IMG_20180614_125519

У такій невимушеній атмосфері працівники соціальної сфери підзарядили свої внутрішні акумулятори. Адже із впевненістю можна констатувати факт, що ефективна праця будь-якого колективу залежить не лише від професійності його членів, але й від правильного розподілу часу. І не останню роль у тісному робочому графіку відіграє відпочинок. Саме таке перезавантаження дає можливість людям набратися сил для нових звершень.