joomla template

Меню користувача

Працює школа соціальної роботи

     У нинішньому мінливому світі, коли інформація змінюється із неймовірною швидкістю, одержання чинних, достовірних даних з перших вуст є великою вдачею, особливо, коли є ще й можливість поставити питання і отримати відповіді. Керівництво територіального центру завжди пильнує за тим, щоб усі працівники закладу мали найновішу інформацію, що потрібна їм для роботи. Тому вже протягом 5 років при терцентрі діє школа соціальної роботи.

    Цього разу семінар-навчання був присвячений декільком важливим питанням, з якими соціальним робітникам і працівникам доводиться стикатися як на роботі, так і вдома. Бажаним гостем стала начальник відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту райдержадміністрації Ірина Храпська, адже вона розповіла про зміни в порядку та механізмі призначення субсидій на ЖКП. Питання масштабне та навіть болюче, бо воно вимагає врахування багатьох нюансів. А тому після розповіді фахівця із залу відразу ринула хвиля запитань та конкретних життєвих ситуацій, які потребували роз’яснення. Соціальні робітники цікавилися тими питаннями, які стосувалися, у першу чергу, їхніх підопічних. 

1т

     Наступними взяли слово фахівці Смілянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Валентина Линник та Максим Хоменко. І якщо Валентина Павлівна коротко зупинилася на особливостях роботи центру, то Максим Миколайович детально охарактеризував ті проблеми, що виникають при оформленні спадщини. До доповідача також було безліч питань, адже юридична галузь особливо вимагає чіткості і знань. 

2т

     Коли гості висловилися, а питання до них вичерпалися, слово отримала завідуюча відділення надання допомоги вдома Людмила Жук, яка проаналізувала роботу соціальних робітників за 5 місяців поточного року, підняла питання охорони праці і техніки безпеки, а також окреслила шляхи вдосконалення якості надання соціальних послуг. Продовжила думку колеги соціальний працівник Дарина Яшутіна, яка зупинилася на плані та порядку проведення моніторингу і внутрішньої оцінки якості надання соціальних послуг. Фахівці зійшлися в думці, що працівники терцентру, зокрема соціальні робітники, виконують свою роботу добре, відповідно до Державного стандарту, стараються дотримуватися маршрутних листів, але є й певні зауваження, на які варто звернути увагу.

      Коротко про дотримання вимог Трудового законодавства розповіла інспектор відділу кадрів Галина Косодрига, а завершила семінар-навчання директор територіального центру Галина Кравченко. Керівник була щедрою не тільки на подяки за плідну роботу, але й зупинилася на проблемах, які виникають під час діяльності соціальних робітників. Це ті внутрішні питання, що з’являються у будь-якій організації та стосуються людського фактора. 

3т

     Тим не менше, наприкінці зустрічі Галина Олександрівна побажала присутнім плідної, результативної роботи та висловила впевненість, що наступні навчання будуть не менш корисними і змістовними. Адже щоразу із подібних семінарів працівники терцентру виходять ще більш обізнаними з фахових питань.