joomla template

Меню користувача

Заочна подорож до м.Києва (Києво-Печерська Лавра)

     У філіалі відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування с. Ротмістрівка відбулося засідання клубу «Струни душі»,  на якому присутні мали можливість заочно відвідати Києво-Печерську Лавру, адже поїхати туди в них поки що немає змоги.

     За допомогою технічних засобів та завдяки цікавій інформації соціального працівника Інни Танцюри відвідувачі філіалу перенеслись до столиці нашої Батьківщини м.Києва та відвідали Києво-Печерську Лавру — цю сакральну для українців святиню.

     Після короткого екскурсу в історію виникнення та побудови Лаври, а також після ознайомлення із усіма перепетіями, які відбулися із цим незвичайним святим місцем протягом років і до сьогодні, присутні вирушили в безпосередню подорож для того, щоб краще роздивитись все те, що вміщає на своїх 22 га  Києво-Печерська Лавра.  Спочатку відвідали Троїцьку Надбрамну церкву,  піднялися сходами на вершину Великої лаврської  дзвіниці, при чому в обов’язковому порядку перерахували всі сходинки, які подолали, і після недовгих дискусій виявилося, що їх там 374. А ще побожно схилили голови перед неймовірною красою та духовною силою Успенського собору. Перебороли всі страхи і таки спустились до печер, які розташовані на території Лаври, де побачили мощі Святих, що там знаходяться. Ну і звісно не переставали милуватися красою всього архітектурного комплексу Києво-Печерської Лаври.

     Дуже не хотілося повертатись до мирських турбот, адже Києво-Печерська Лавра неймовірна і багатогранна, тому що змушує задуматись кожного про те, ким він є в цьому світі, і чи правильно він живе. А ще навіть повітря там інше, життєдайне, насичене почуттям миру та спокою. Такі заочні подорожі дійсно цікаві, пізнавальні і надихають ветеранів на справжні екскурсії рідним краєм. От тільки б ще знайти спонсорів, які б допомогли  здійснити їхні мрії.