joomla template

Меню користувача

Мрії ветеранів збуваються

Прийшло літо, а з ним і канікули в Університеті  ІІІ віку «Цвіт осені» с.Ташлик. Позаду залишилось насичене навчання, цікаві зустрічі, свята у дружньому колі. Але поважні студенти не звикли сидіти вдома. А тому на завершення навчального року вирішили організувати подорож у м.Канів. 

photoeditorsdk-export 

Фінансову підтримку для поїздки ветеранів надав  засновник ТОВ «Агро-Рось» Анатолій Семенога, виділивши для поїздки безкоштовний автобус.

Екскурсія пройшла якнайкраще – в цьому поважним студентам сприяла навіть погода. За день вони відвідали Тарасові місця, поклали квіти великому Кобзарю на Чернечій горі, оглянули музейний комплекс, у десяти залах якого знаходиться більше трьох тисяч експонатів  Встигли побувати і в музеї декоративно-прикладного мистецтва. Експозиція цього музею вразила ветеранів своєю насиченістю. 

3-3

2-2 

Стомлені, але задоволені, з веселою піснею та чудовими враженнями повертались ветерани додому. А дорогою  планували наступний навчальний рік, адже саме вони визначають, за якою саме темою буде складено програму навчання, яке розпочнеться після літніх канікул і куди протягом року поїхати в подорож по історичних місцях України.