joomla template

Меню користувача

Надія – енергія сонця і людської доброти

     День за днем швидко спливають дні, роки. Особливо хвилюючими є ювілейні дати. Саме таке свято, свої 60 років на початку літа відзначала прекрасна жінка – Надія Іванівна Мифодюк – завідуюча відділенням організації надання адресної натуральної та грошової допомоги малозабезпеченим верствам населення територіального центру Смілянського району.

     У цей день очі ювілярки світилися радістю, бо її огорнули турботою та приємними несподіванками і вдома, і на роботі. Кожен день народження у закладі відзначається по-особливому, тому і для Надії Іванівни колектив приготував декілька сюрпризів. Перш за все, це святкова газета, наповнена теплими словами та калейдоскопом фотографій різних років. Кожне із фото відгукнулося у серці ювілярки, адже на них вона різна: тут вона зовсім маленька із батьками, тут юна дівчина на виданні, і кохана дружина, і мама, і бабуся, і колега.

     Звісно, Надію Іванівну скупали у морі квітів і вітань, що йшли від серця. Адже її люблять і поважають як мудру, толерантну, цікаву, позитивну жінку, до неї йдуть за порадою, їй довіряють меценати, спонсори і благодійники, за рахунок яких і поповнюється відділення та з якими вона налагодила співпрацю.

     Надія Мифодюк відзначила, що вітання від колег є для неї особливо важливими, адже стільки приємних слів та побажань дійсно повинні збутися. Ми ж, увесь колектив терцентру, ще раз хочемо привітати ювілярку та побажати

     Хай пахучим цвітом стелиться дорога,

     Хай відходять в далеч горе і біда,

     Хай же будуть щастя і міцне здоров’я,

     Радість і повага на многії літа!

     За пройденим не треба сумувати,

     Попереду щаслива жде пора,

     Хай буде щедрим ювілейне свято,

     Здоров’я Вам, любові і добра!

     Хай доля піднесе іще сповна

     І радості, й наснаги, і здоров’я!

     Нехай завжди в душі цвіте весна

     І серце зігрівається любов’ю!