joomla template

Меню користувача

Історична година «Цікаве минуле рідного села»

     Є така народна мудрість: «Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього»! Саме тому  5 червня у філіалі відділення денного перебування  с.Ротмістрівка відбулося засідання клубу «Промінь добра», присвячене історичному минулому села Ротмістрівки.

     А дізнаватися є про що, адже перше поселення на території села датується ще  ХІV ст.. Соціальний працівник Інна Танцюра  підготувала для членів клубу цікаву розповідь про рідне село, як воно розвивалось та розбудовувалось, і вже в 1866 році налічувало 3087 жителів. Саме у цей період на території Ротмістрівки діяли: православна церква, римсько-католицька каплиця та два єврейських молитовних будинки. А ще саме в той період щотижня в четвер відбувався ярмарок, який діє і по цей час.

     А ще пригадали, що до 1954 року саме Ротмістрівка була районним центром Київської області, потім – селищем міського типу.

     Пенсіонери завзято ділились своїми спогадами, згадували знатних людей села, цікаві історії з минулого, своє дитинство та юність, які пройшли в рідному селі.

     Зустріч пройшла жваво та весело, а на завершення, за чашкою чаю, пенсіонери дякувати соціальному працівнику за цікаво проведений час.