joomla template

Меню користувача

Їх життя сповнене любов'ю до людей

     01 червня 2018 року завідуючою відділенням соціальної допомоги вдома Жук Людмилою, соціальним працівником Яшутіною Дариною було перевірено якість роботи соціальних робітників с.Плескачівка Смаглій Тетяни, с. Шевченко Клименко Ніни та с.Голов’ятино Нарадько Наталії.

     Під час перевірки ми відвідали 17 одиноких та 2 одинокопроживаючих громадян, які знаходяться на обслуговуванні. Відвідування одиноких непрацездатних громадян соціальні робітники здійснюють згідно маршрутного листа, послуги надаються в повному обсязі за Державним стандартом відповідно до індивідуальних планів та договорів, укладених між відділенням соціальної допомоги вдома та підопічними. Приємно, що наші соціальні робітники знають потреби кожного свого підопічного і намагаються вчасно їх вирішувати, турбуються про забезпечення паливом та оформляють їм субсидію .

     “Доця, донечка, мама,”- так ласкаво називають старенькі соціального робітника Смаглій Тетяну, яка ось уже 25 років щоранку поспішає до своїх людей. Відповідальна, грамотна, працьовита та по-материнськи турботлива Тетяна Валентинівна постійно дбає, щоб її підопічні, яких вона обслуговує, були забезпечені всім необхідним. А ще її тепле слово, посмішка рятує стареньких від самотності.

     7 років працює соціальним робітником с.Шевченко Клименко Ніна. Це щира та порядна людина, яка добросовісно виконує свою роботу, морально підтримує своїх підопічних, допомагає вирішувати їх питання. А ще Ніна Володимирівна прекрасно справляється з усіма ролями, які доля дарувала їй. Вона добра господиня, турботлива та любляча мама, яка завжди зрозуміє, порадить і підтримає свою доцю.

     Лише два місяці працює на посаді соціального робітника Нарадько Наталія. Толерантна, вимоглива, завжди готова прийти на допомогу своїм 10 підопічним, яких вона оточила увагою і турботою, неодмінно вислухає, дасть пораду.  

     Приємно, що всі підопічні тепло відгукуються про соціальних робітників, дякують за людяність, милосердя, небайдужість, якісне та своєчасне надання соціальних послуг.